Raydın marka monitör alınır mı?

Memolifes35

Hectopat
Raydın G32VA170QC 32" 1 MS 170 Hz FreeSync QHD VA LED Monitör alınır ? Hiçbir yerde yorum video yok. Fiyatı gayet uygun. Gamemar adlı sitede 6280tl. N11 de 6900tl. Piyasaya göre çok uygun. Çin malı ama resmi distribütörü Bursa'da bir şirket.

Bende demin aradım adamlar..ıÇinden geldiğini söylediler zaten. artı olarak çoğu ürün çinde üretiliyor zaten. Ürüne 1 piksel bile çıksa iade garantisi veya değişim garantisi veriyoruz dediler.. ( Satış sonrası verecekleri tepki nasıl olur bilmiyorum tabi :) ) Kendi sitelerinde 202,80 dolar = 6300 tl ye geliyor hemen hemen. Trendyol vs de en ucuz 7000 tl. Almayı düşünüyorum açıkcası ben risk biraz ama ne bileyim

Bende demin aradım adamlar..ıÇinden geldiğini söylediler zaten. artı olarak çoğu ürün çinde üretiliyor zaten. Ürüne 1 piksel bile çıksa iade garantisi veya değişim garantisi veriyoruz dediler.. ( Satış sonrası verecekleri tepki nasıl olur bilmiyorum tabi :) ) Kendi sitelerinde 202,80 dolar = 6300 tl ye geliyor hemen hemen. Trendyol vs de en ucuz 7000 tl. Almayı düşünüyorum açıkcası ben risk biraz ama ne bileyim
Bende çok tereddüt etmiştim o yüzden almaktan vazgeçtim Rampage prime 27' QHD 165hz 1ms RGB pivot monitörünü aldım

Hayırlı olsun. . Hocam nasıl peki rampageden memnun musun? Bende rampage de alaşım var bir yerde ama bu uygun diye şey yaptım da nasıl rampage oyunlarda genel olarak
Teşekkürler hocam. Gayet memnunum şuan 2k 144kz,1080p 165hz rahat bir şekilde alabiliyorum. İçinden display port kablosu ve hdmı kablosu çıkıyor. Çok az ghosting var onun haricinde sorunsuz kullanıyorum.

Kötüyü bırakıp kötü almıssınız hocam :D
En azından yorumları vardı kullanan kişiler vardı güvenerek aldım. Raydın da kimse almamış yorumlamamış bilgi sahibi değil. Kafam rahat yani 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı