Razer Barracuda X 2022 alınır mı?

Selam hala Barracuda kullaniyor musun? Cogu kisi kiriliyor diyor da uzun kullanimda sende nasıl acaba hala tavsiye eder misin?
Evet, hala kullanıyorum. Muhtemelen yine olsa yine bu kulaklığı satın alırdım. Kırılma şikayetleri hakkında da fikrim yok; galiba kulaklığı kulaklık değil de stres yayı diye kullanıyorlar, yoksa durduk yere kırılacak bir yapısı yok. Ek olarak, bu kulaklığın Dolby Access olmadan çok eksik kaldığını söyleyebilirim.

Evet, hala kullanıyorum. Muhtemelen yine olsa yine bu kulaklığı satın alırdım. Kırılma şikayetleri hakkında da fikrim yok; galiba kulaklığı kulaklık değil de stres yayı diye kullanıyorlar, yoksa durduk yere kırılacak bir yapısı yok. Ek olarak, bu kulaklığın Dolby Access olmadan çok eksik kaldığını söyleyebilirim.
teşekkür ederim. amazon amerikadan almak istiyorum da fotolar hepsi kırık kulakliklarla dolu o yüzden endiselendim yine de alicam güzel indirim de var su an

Selam hala barracuda kullaniyor musun? cogu kisi kiriliyor diyor da uzun kullanimda sende nasil acaba hala tavsiye eder misin?
Hocam kulaklık çok güzel fiyatına göre, ama çok narin kullanman lazım, kulağın sağ üst kısmındaki minik plastik kısım bende kırıldı ve kabloları & vidaları falan gözüküyor malum kulaktada durmuyor o halde, orayı bantlı şekilde kullanıyorum 3-4 aydır. Masaya koyarken veya herhangi şekilde kullanırken ani hareket yapmamanı öneririm, kulaklığa hiçbir zararım olmamasına rağmen bir gün elimde kaldı sağ taraftaki parça, sol taraftakinde de çatlak var.
1714419688806.png

Kopan kısım fotoğrafta gösterdiğim gibi, bantlamazsam kulaklık kulağımdan sarkıyor ve inanılmaz rahatsız bir deneyim haline geliyor.

Geri
Yukarı