Razer Barracuda X vs Logitech G733

Kafama takılan şu razer kraken tourment kullanıyorum rrazer synaps uygulumasından bana eq ayarları sunuyor barracuda x alsam da razer synaps uyguluması üzerinden destek sağlıyor mu
Hocam siz ürünü pckolik sitesinden mi aldınız acaba? Herhangi bir sorun yaşadınız mı?
Verdiğiniz inclemede "Yazılım desteği. Razer, bu kadar iyi olan bazı cihazlara Razer Synapse üzerinden destek vermeye çekiniyor." bu yazıyı görünce synapse desteği vermediğini anlamış bulunuyorum.

Ve aklına soru işareti takılan arkadaşlar varsa bilgilendireyim X firmasında çalışıyorum isim veremiyorum. Logitech G733 ve Barracuda X ikisini deneyim etme şansı buldum ikisi de yazılımsız aynı sesi çıkartıyor fakat yazılımlı şekilde test edemedim ve Logitech'in birazcık daha yapı kalitesi iyi olduğu dikkatimi çekti. Razer biraz kalas gibi ama yine de esnek bir yapıya sahip. Mikrofon açısından Razer'i test ettiğimde iste gürültü engelleyici hem konuşmada hem dinlemedi çok etkili üst düzeye sahip fakat G733 o açıdan test edemedim ama çoğu forum kullanıcıları G733 mikrofonu beğenmediğini açıklıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı