Razer Basilisk Chroma Mekanik Gaming Mouse Alınır Mı?

Bu fiyata alabileceğin en iyi mouse olabilir. Bende kullanıyorum çok memnunum, tavsiye ederim.
Merhabalar hala bu mouse u kullanıyormusunuz (razer basilisk) ben aldım ancak makro yapımı ve tuş atama durumlarını beceremedim sanırım, Türkçe makrolama videosu bulamadım!
Bende kullanıyorum ve gayet memnunum. Ya zaten bilindik markaların ürünleri pişman etmez. Arkadaşım da yıllardır G402 Hyperion kullanıyor, son derece memnun. İnternet kafede SS Rival 310 kullandım o da gayet iyiydi.

Basilisk'in sol tarafındaki tuş bence çok işlevsel ve gel beni al dedirtiyor. R6'da falan direk bıçak atmak için pratik.
Hocam makrolama durumu nasıl, Türkçe bir video var mı bununla ilgili?

Beyler elim 18, 5 cm Razer Basilisk essential alınır mı elim orta boy olduğu için hem küçük hem büyük mouselara uyum sağlayabiliyorum. Ya Viper mini ya da Basilisk essential alacağım sizce hangisi [genelde palm olsada 3 tutuş şeklini durumdan duruma değişen şekilde kullanıyorum]

Ya Viper mini ya da Basilisk essential alacağım sizce hangisi

Sana söyle cevap vereyim.

Basilisk'in kauçuklu yapısı bir artı. Ayrıca boyutu sana daha uygun olur.
Viper mini ise eğer mouse'u çok kaldırarak kullanıyorsan hakimiyetini kolaylaştırır, ancak küçük kalır biraz. Tabi fiyatlarını da göz önüne almalısın.
Küçük bir ele sahibim yaklaşık 16 cm gibi, Basilisk'i hafif tutuş değişimiyle rahatlıkla kullanıyorum.
Dediğim gibi fiyatları yakınsa ve kararlıysan Razer Basilisk al derim.

Geri
Yukarı