Razer Basilisk V2 alınır mı?

Hepsiburada Trendyol'da yorumlara bakınca çokça orta scroll tuşu 1 hafta 2 haftada bozuldu yazan insanlar var. Üstelik sayıları hiç azımsanacak değil. Tam sipariş ediyordum yorumlara bakınca bir şüphelendim bilgisi olan var mı? Scroll tuşu kaliteli mi nasıl.

Siz böyle bir sorun yaşayacağınızı düşünüyor musunuz @yusuf6554 hocam?

Orta tuşun hassasiyetini farenin altındaki direnç tekerleğinden ayarlayabiliyorsunuz, direnci en aza aldım oyle kullanıyorum. Bir problemi yok.

İndirim olsa anında alacam da şuan 650 tl fazla.
Aynen mailden siteye yazıyorum sanırım stoklara gelecek fakat tarihle ilgili bilgi veremiyorlarmış. Ben de geldiği gibi alacağım. Gerek modeli gerekse özellikleri bakımında ilgimi en çok çeken model oldu şu Basilisk V2. Aslında 650 TL vereceğime 150 lira daha ekleyip V3 alırım daha iyi ama mouse'a bu kadar para vermek istemiyorum çünkü oynadığım oyunlarda hiçbir işime yaramayacak bu kadar üst özellikler.

Bende yakin zamanda satin aldim basilisk v2. Lakin synapse uygulamalari acilmiyor ayar cekemedim default ayarlariyla kullaniyorum. Satin almadan once bu uygulamanin bilgisayarinizda sorunsuz calistigindan emin olun.

Aynen mailden siteye yazıyorum sanırım stoklara gelecek fakat tarihle ilgili bilgi veremiyorlarmış. Ben de geldiği gibi alacağım. Gerek modeli gerekse özellikleri bakımında ilgimi en çok çeken model oldu şu Basilisk V2. Aslında 650 TL vereceğime 150 lira daha ekleyip V3 alırım daha iyi ama mouse'a bu kadar para vermek istemiyorum çünkü oynadığım oyunlarda hiçbir işime yaramayacak bu kadar üst özellikler.
Hocam bende yazmıştım geçen hafta gelecek mi diye gelecek dedi fakat fiyatı eski fiyattan gelmeyecekmiş instagram da öyle söylediler

Geri
Yukarı