Razer Basilisk V2 vs ASUS ROG Gladius II Core

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Bütçem 300 TL civarı yeni bir oyuncu mouse almayı düşünüyorum bu iki model arsında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim uzun süre kullanmak istiyorum Razer hakkında kalitesiz parça kullanıyor gibi ifadeler gördüm.

Asus Rog Gladius II Core dediği aslında ROG Gladius 1 modeli ile aynı. Gladius 1'i kullandım, önermem. O tecrübemden hareketle yan kauçukların yapışkanı akacak, tekerleği silah değiştirmede aşırı gidebiliyor. Sensör garip, hızlı hareketlerde saçmalıyor, ani harekette aşırı hızlanma olabiliyor. Sağ ve sol klik anahtarları iyi gibi görünse de Razer'ın optik anahtarlı Deathadder V2'ye geçince Asus'un anahtarlarının çöp olduğunu anladım. Şöyle ki BF5'te Gewehr 43'e seri tıklayarak ateş ediyorum. Silahın fire rate oranı düşük geliyordu. Meğer farenin anahtarlarındanmış. Deathadder V2'ye geçince aynı silahı aynı serilikte tıkladığımda silah daha hızlı atış yapıyor, hatta elim ısındığında çok seri tıklarsam silahın namlusu taramalı gibi epey yukarı kalkıyor.
Basilisk V2 öneririm. Birçok açıdan (her açıdan bence) Asus'un faresinden üstün.
Örnek kaydım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı