Razer Black Widow V3 alınır mı?

Doğukan Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Ofis Elemanı
Herkese mutlu hafta sonları ve iyi forumlar diliyorum. Konu başlığında da belirttiğim gibi Razer Black Widow V3 klavye almayı düşünüyorum. Aslında bütçem 1000TL ama bu klavye için bütçemi biraz daha zorlayacağım. Forumda kullanan arkadaşlar var mı acaba? Varsa memnunlar mı? Bu zamana kadar hiç mekanik bir klavye kullanmadım uzun uzadıya. Sadece pandemiden önce 2019 ya da 2020 yılında Corsair K70 MK.2 model klavyeyi aldım ve 1 hafta kullandım. Açıkçası bir mekanik klavye olarak beni pek tatmin etmedi. Razer kullanan arkadaşlar ses konusundan şiyatetçi mi acaba?

Herkese mutlu hafta sonları ve iyi forumlar diliyorum. Konu başlığında da belirttiğim gibi Razer Black Widow V3 klavye almayı düşünüyorum. Aslında bütçem 1000TL ama bu klavye için bütçemi biraz daha zorlayacağım. Forumda kullanan arkadaşlar var mı acaba? Varsa memnunlar mı? Bu zamana kadar hiç mekanik bir klavye kullanmadım uzun uzadıya. Sadece pandemiden önce 2019 ya da 2020 yılında Corsair K70 MK.2 model klavyeyi aldım ve 1 hafta kullandım. Açıkçası bir mekanik klavye olarak beni pek tatmin etmedi. Razer kullanan arkadaşlar ses konusundan şiyatetçi mi acaba?

Hocam klavye güzel alınır switch sesi fazla rahatsız olmam diyorsanız alınır. Bu arada bence vatan yerine itopya da indirim bekleyin 600TL ye düşüyor sıksık.

Alınabilir benim gözümde taş gibi klavye.
Ama bütçeniz çıkıyorsa o kadar RK61 öneririm. Switchleri de değiştirilebiliyor.

Kanka vallahi kullanmadım ama herkes öneriyor. Hatta yarın almaya gideceğiz.

Hayırlı olsun şimdiden. Alırsan şayet deneyimlerini buradan paylaşır mısın? Bende almayı düşünüyorum. Ama ses konusu biraz korkutmuyor değil.
Hocam klavye güzel alınır Switch sesi fazla rahatsız olmam diyorsanız alınır. Bu arada bence vatan yerine İtopya da indirim bekleyin 600TL'ye düşüyor sıksık.

Vatan Bilgisayar dışında birkaç siteye daha baktım. Qp bilişimde stokta yok sanırım olmuş olsaydı 959TL gibi bir fiyatı varmış. Hepsiburada'da buldum ancak Hepsiburada güvenilir midir?
Klavyenin sahte vs çıkma durumu olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı