Razer BlackShark 2V Pro alındıktan sonra Valorant'ta ani FPS düşüşleri oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

aichar

Hectopat
Daha fazla  
RAM
HyperX 2x8GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
970 EVO PLUS 1TB
Ekran kartı
Asus Tuf RX 5700 OC
Anakart
B450M-K
İşlemci
Ryzen 5 3600 4.2GHZ 1.11v
Merhaba, yaklaşık 2 gün önce başladı sebebini bilmiyorum yeni kulaklık aldım onu taktım ve drop sorunu başladı format attım BIOS güncelledim düzelmedi bir türlü. Sebebi ne bilmiyorum kulaklığı çıkarınca da düzelmiyor. Ekran kartı sürücüsünden olabilir mi? En son sürümü kurdum AMD ekran kartı kullanıyorum stabil bir sürüm varsa atabilir misiniz?

Kulaklık: Razer BlackShark 2V Pro (2023) - bundan sonra başladı.

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim:')

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaklaşık 2 gün önce başladı sebebini bilmiyorum yeni kulaklık aldım onu taktım ve drop sorunu başladı format attım BIOS güncelledim düzelmedi bir türlü. Sebebi ne bilmiyorum kulaklığı çıkarınca da düzelmiyor. Ekran kartı sürücüsünden olabilir mi? En son sürümü kurdum AMD ekran kartı kullanıyorum stabil bir sürüm varsa atabilir misiniz?

Başka kulaklıkla denediniz mi kulaklıktan dolayı olması biraz saçma olurdu

Kulaklık driver'i var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Synapse'yi kaldırıp yeniden deneyin, sonucu buraya yazın.
Maalesef hala aynı fps im 250 lerdeyken aniden 170 lere düşüyor geri yükseliyor

Synapse'yi kaldırıp yeniden deneyin, sonucu buraya yazın.
anlamlandıramadığım bir şeyde şu eskiden 300 350 arasındaydı fps im :D şimdi 250 280 arasında vee aniden 170 lere bazen 150 lere düşüyor ve oyun anlık takılıyor

Stabil bir amd adrenalin sürümü varsa söyleyebilir misiniz onu deneyim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı