Çözüldü Razer BlackShark V2 mikrofonu cızırdıyor ve ses gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shisui28

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Yaklaşık 1,5 sene önce Razer Black Shark V2 satın aldım. Bugüne kadar güzeldi lakin bugün mikrofonunun anlaşılmayacak kadar az ses verip cızırtı çıkarmaya başladı ve devamında hiç ses gitmedi. İnternette bulabildiğim tüm çözümleri denedim ama bulamadım. Sizin önereceğiniz çözüm var mıdır?

Not: Ürünü Türkiye'de bulamadığım için Amazon Almanya'dan satın aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güncelleme falan yaptın mı? Windows, driver vb.

Evet tüm sürücüler güncel.
Konuyu çözüme kavuşturdum High Definition Audio device sürücülerini ve Realtek sürücülerini sildikten sonra Razer Synapse uygulamasından YouTube videolarına göre ayarlar yaptım ardından mikrofonun uygulama kullanım izinleri kapanmıştı ve açınca düzeldi.
İyi günler. Yaklaşık 1,5 sene önce Razer Black Shark V2 satın aldım. Bugüne kadar güzeldi lakin bugün mikrofonunun anlaşılmayacak kadar az ses verip cızırtı çıkarmaya başladı ve devamında hiç ses gitmedi. İnternette bulabildiğim tüm çözümleri denedim ama bulamadım. Sizin önereceğiniz çözüm var mıdır?

Not: Ürünü Türkiye'de bulamadığım için Amazon Almanya'dan satın aldım.
Mikrofon bozulmuş olabilir. Yeni mikrofon alabilirsiniz.

Güncelleme falan yaptın mı? Windows, driver vb.

Evet tüm sürücüler güncel.
Konuyu çözüme kavuşturdum High Definition Audio device sürücülerini ve Realtek sürücülerini sildikten sonra Razer Synapse uygulamasından YouTube videolarına göre ayarlar yaptım ardından mikrofonun uygulama kullanım izinleri kapanmıştı ve açınca düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı