Razer BlackShark V2 Pro alınır mı?

çok iyi bir kulaklık ,2020 olanı denemiştim bugün 2023 olanı deneme fırsatım oldu, nova 7 almak gibi bir hata etmesem hiç düşünmeden alırdım ,zaten elimdekini satarsam ben de alacağım
Nova 7 Gayet iyi neden öyle dediniz? İkisini de test ettim V2 PRO mic i çok iyi ancak Basstan dolayı sesler çok boğuk. Ben şahsen iade ettim V2 PRO 2023'ü

Hocam 3 bin TL bütçe de V2 pro alınmaz mı yani ? Varmı önerdiğiniz sizin
Hocam bu iş kişiye bağlı denemeden bilemezsiniz. Bana güzel gelen ses profili size kötü gelebilir. V2 Pro yu çok beğenen insanlar da var sonuçta ama ben tiksinerek iade ettim. Bence rezil ötesi ses profili var

Nova 7 Gayet iyi neden öyle dediniz? İkisini de test ettim V2 PRO mic i çok iyi ancak Basstan dolayı sesler çok boğuk. Ben şahsen iade ettim V2 PRO 2023'ü
basstan dolayı iade ettiyseniz nova 7de hiç bass yok bile :) bütün profesyonel incelemelerde zaten son cümle olarak şunu diyorlar bass yok - müzik dinleme kalitesi çok düşük bir kulaklık ancak oyunlarda iyi,şuan iki kulaklık da elimde ,blacksharkı henüz çok kurcalamadım ilk geldiği profiliyle duruyor ama şunu net söyleyebilirim ki kullanan herkes farkındadır müzik için blackshark çok daha iyi ses yüksekliği netliği vesaire, nova 7de zaten yüksek seslerde ses bozuluyor tıslama başlıyor şarkıcının sözleri kulağı tırmalamaya başlıyor nova 7 daha çok oyuna odaklı yapılmış ama ben öyle ahım şahım oyunda etki de göremedim. Blackshark nova oyun için tartışılır ona birşey diyemem ama müzik için soracak olursanız nova 7de müzik dinlemek istemezsin baş ağrısı yapıyor sesler inceliyor cızırdıyor bass yok ses yüksekliği çok az , başka programla ses artırsan sesler çok bozuluyor . Zaten marka kendisi de diyor bu kulaklıktan müzik performansı beklemeyin diye ama o zaman niye 5bin liralara satıyorsun diye sormak lazım.

Basstan dolayı iade ettiyseniz nova 7'de hiç bass yok bile :) bütün profesyonel incelemelerde zaten son cümle olarak şunu diyorlar bass yok - müzik dinleme kalitesi çok düşük bir kulaklık ancak oyunlarda iyi, şu an iki kulaklık da elimde, BlackShark'ı henüz çok kurcalamadım ilk geldiği profiliyle duruyor ama şunu net söyleyebilirim ki kullanan herkes farkındadır müzik için BlackShark çok daha iyi ses yüksekliği netliği vesaire, nova 7'de zaten yüksek seslerde ses bozuluyor tıslama başlıyor şarkıcının sözleri kulağı tırmalamaya başlıyor nova 7 daha çok oyuna odaklı yapılmış ama ben öyle ahım şahım oyunda etki de göremedim. BlackShark nova oyun için tartışılır ona bir şey diyemem ama müzik için soracak olursanız nova 7'de müzik dinlemek istemezsin baş ağrısı yapıyor sesler inceliyor cızırdıyor bass yok ses yüksekliği çok az, başka programla ses artırsan sesler çok bozuluyor. Zaten marka kendisi de diyor bu kulaklıktan müzik performansı beklemeyin diye ama o zaman niye 5bin liralara satıyorsun diye sormak lazım.

Merhaba hocam ben BlackShark V2 Pro almak istiyorum aslında isteğim müzik dinlemek ama arada oyunlara da giriyorum önerir misiniz bu kulaklığı bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba hocam ben BlackShark V2 Pro almak istiyorum aslında isteğim müzik dinlemek ama arada oyunlara da giriyorum önerir misiniz bu kulaklığı bana yardımcı olur musunuz?
müzik için aralarında bariz fark var blackshark v2 pro daha yüksek sese sahip bassları daha çok, nova bass yoksunu bir kulaklık malesef arada bir bazı müziklerde bassları canlanıyor ama aynı müzikte blackshark bassları kulağa vuruyor ,müzik için asla nova alınmaz diğer herşeyi bir yana bırak müzik için kesinlikle uzak durulması gereken bir kulaklık, bass yapmaya kalksan sesler boğuluyor sesleri açayım desen bass gidiyor ve konuşma sesleri inceliyor baş ağrıtıyor ,ben ilk defa bir kulaklıktan dolayı baş ağrısı yaşadım kulakiçi olmamasına rağmen :)

Vatan gibi yerler artık kulaklık denetiyor yan yana blackshark v2 ile nova 7 deneyebilirsiniz şuan zaten ilk bakışta o ses limitiyle ve default profille ,nova 7 denerseniz direk çıkarıp elersiniz listeden.

Geri
Yukarı