Razer BlackShark V2 Pro ayarları nasıl olmalı?

Ekolayzer ayarlarını dediğim ayarlari yapıp denediniz mi?
Evet denedim şimdi. Bass boost kapattım sadece çok bass'lı oluyor sesler. İyi gibi oldu ama hala sesler sanki net gelmiyo gibi yani netlik yok gibi berrak ses gelmiyo. Sadece Oyun da oluyor bu.

Sound Normalization'u açıyorum o şekilde sesler biraz daha netleşiyor.

Hocam bu kulaklıklar oyun odaklı ben Razer Kraken kullanıyorum ve alışana kadar canım çıktı amaç belli sesleri düzgün çıkarmak yani ses oyunda aslında boğuk gelmiyor olması gereken sesleri olması gerektiği gibi veriyor.

Evet denedim şimdi. Bass boost kapattım sadece çok bass'lı oluyor sesler. İyi gibi oldu ama hala sesler sanki net gelmiyo gibi yani netlik yok gibi berrak ses gelmiyo. Sadece Oyun da oluyor bu.
hocam aynı kulaklıktan aldım bende ayar tutturamıyorum çözüm bulduysan paylaşır mısın?

Monster sürücü sitesi üzerinde THX spatial indirin hocam yazılımsal olarak bir takım düzelmeler oluyor.

Kraken kullanıyorum sizinle benzer problemler yaşıyordum evet dediğim sürücü ile bir nebze düzelttim.
Çok saçma bir durum. Ek bir program indirmeden, ayar yapmadan, kulaklık resmen kullanılmıyor gibi. Sesler çok boğuk ve kötü oyunlar da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…