Razer BlackShark V2 X, ASRock A320M ile kullanılıp verim alınabilir mi?

ahmeterisir

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Razer BlackShark V2 X kulaklık almayı düşünüyorum. Birçok olumlu deneyim aynı zamanda bazı olumsuz deneyimler gördüm. (Ses azlığı, mikrofondan karşıya giden sesler ve Windows 10, 11 olayları) hem bunlarla ilgili bilgi almak hem de ASRock A320M anakartımın ses kartıyla (ALC887/897) iyi bir performans alır mıyım öğrenmek için bu konuyu açtım. Şimdiden teşekkürler.

Mikrofondan karşıya giden ses ses kartıyla alakalı bir şey. Ben yaşamadım hiç. Ses azlığı da aynı şekilde. Ses kartına bağlı. Yoksa kulaklık yüksek ses verebiliyor. Anakartınızın ses kartı gayet iyi. Sorun yaşamazsınız. Kendisini 1 buçuk yıldır kullanıyorum. Sadece kafa bandı olmamasından şikayetçiyim.

Mikrofondan karşıya giden ses ses kartıyla alakalı bir şey. Ben yaşamadım hiç. Ses azlığı da aynı şekilde. Ses kartına bağlı. Yoksa kulaklık yüksek ses verebiliyor. Anakartınızın ses kartı gayet iyi. Sorun yaşamazsınız. Kendisini 1 buçuk yıldır kullanıyorum. Sadece kafa bandı olmamasından şikayetçiyim.
evet hocam az çok hakimim ama ses kartımdan şüpheleniyordum bi sıkıntı çıkarır mı

Geri
Yukarı