Razer BlackShark V2 X mikrofon yankı yapıyor

Rowns

Centipat
Daha fazla  
Yeni geldi kulaklık dönüştürücü yok. Bilgisayarımda Mic/Audio olduğu için sıkıntı olmadı. Ses yankılı ama.

Laptop mı?
Laptop mikrofonunu kullanıyor olabilir ayarlardan Razer'ı seç. Yankıyı gelende default Mic'ler yapar.Bende de aynı kulaklık var.Herhangi bir yankı sorunu yaşamadım.

Laptop mı?
Laptop mikrofonunu kullanıyor olabilir ayarlardan Razer'ı seç. Yankıyı gelende default Mic'ler yapar.Bende de aynı kulaklık var.Herhangi bir yankı sorunu yaşamadım.
Ya fps oyunlarda ses kasma için herhangi bir ayar yaptınız mı ben çok ince sesleri kasamıyorum ve bazen sesleri karıştırıyorum var mı bir ayarı falan.

Laptop mı?
Hayır masaüstü.

Ya fps oyunlarda ses kasma için herhangi bir ayar yaptınız mı ben çok ince sesleri kasamıyorum ve bazen sesleri karıştırıyorum var mı bir ayarı falan.
Evet.İlk geldiğinde bende rahatsız oldum.Dediğim ayarları yapıp dene belki hoşuna gider.
2.Adımdan sonra Diğer Ses Düzey Ayarları seçeneğine tıkla.
Hayır masaüstü.

Ürün yeni ise değiştir ya da iade et. Yankı yapmaması lazım Mic default ayalarında.

Dosya Ekleri

• ses1.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 186
  • ses2.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 194
  • ses3.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 190
Teşekkürler, birazdan deneyeceğim.

Hocam yankı gitti ama şimdi hem boğuk hem cızırtılı geliyor.

Hocam yankı gitti ama şimdi hem boğuk hem cızırtılı geliyor.

Anakart modeli ne acaba?
Ses kartı kötüyse ondan olabilir. Harici USB ses kartı alabilirsin 40 50TL'lik olanlardan.

Anakart modeli ne acaba?
Ses kartı kötüyse ondan olabilir. Harici USB ses kartı alabilirsin 40 50TL'lik olanlardan.
H510M-A ama kasadan bağlandım mic ve ses aynı giriş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…