Razer BlackShark V2 X vs HyperX Cloud Core

BlackShark V2 X'in F/P bir model olduğunu biliyorum hocam tercih edilebilir bence.

Ben HyperX'i mikrofonda daha başarılı buluyorum, kulaklıklarındaki sürücüler bence çok iyi değil. Sesi çok tiz veriyor. Yani sanki sadece oyun oynamak içinmiş gibi. BlackShark'ta hem oyun oynarsınız hem müzik dinlersiniz mesela.

Şu an Cloud Core'dan yazıyorum. Kulaklık bir tık küçük geldi bana. Önceki kulaklığım büyük olduğundan sanırım. Evet tizler biraz daha yoğun. Basslar idare eder kötü değil. Tizler iyi. Ses kasma içinse gayet güzel. Adamın yeri net anlaşılıyor. Kulak pedleri deri olmasına rağmen pek ısınmadı kulaklarım. Core'un bir artısı da mikrofonun bir tık daha iyi ve çıkartılabilir olması. Kafamda olduğunu bile hissetmiyorum bir süre sonra. Hafif bir kulaklık değil fakat orta hafif bir kulaklık. 280 gram civarıydı sanırım. Ayrıca kulaklığın iki tane versiyonu var. Biri ses kartlı, diğeri DTS X hediyeli 2yıl. Bende DTS versiyonu var. Çok işe yaradığı söylenemez DTS'in. Stereoda başarılı bir kulaklık Core.

Yeni konular

Geri
Yukarı