Razer Blackshark V2X kulaklıkta 7.1 etkinleştirilemiyor

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
Ürün anahtarını etkinleştirdim programın fakat böyle bir uyarı veriyor 7.1'i seç diyor sesten fakat öyle bir seçenek yok sürücüleri anakartın resmi sitesindende güncelledim Windows'tan da olmadı nasıl çözebilirim 7.1'i ve ses kalitesinin kullanamıyorum şaka gibi kulaklığı aldığıma pişman olmak üzereyim kulaklık Blackshark v2X.

1659010884584.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün anahtarını etkinleştirdim programın fakat böyle bir uyarı veriyor 7.1'i seç diyor sesten fakat öyle bir seçenek yok sürücüleri anakartın resmi sitesindende güncelledim Windows'tan da olmadı nasıl çözebilirim 7.1'i ve ses kalitesinin kullanamıyorum şaka gibi kulaklığı aldığıma pişman olmak üzereyim kulaklık blackshark v2X.

Eki Görüntüle 1466493

Razer ile iletişime veya yetkili servis ile görüşebilirsiniz yazılımsal bir sorun ve o bütçe segmentinde Razer'den daha kaliteli kulaklık bulamazsınız.

Razer ile iletişime veya yetkili servis ile görüşebilirsiniz yazılımsal bir sorun ve o bütçe segmentinde Razer'den daha kaliteli kulaklık bulamazsınız.

Nasıl iletişime geçeceğim hiçbirşeylerini bulamadım bir siteden destek al var oda bugda destek al diyorum başka sayfaya atıyor ya da yeniliyor kimse bağlanmıyor.

Nasıl iletişime geçeceğim hiçbirşeylerini bulamadım bir siteden destek al var oda bugda destek al diyorum başka sayfaya atıyor ya da yeniliyor kimse bağlanmıyor.

İngilizce bir şekilde çeviri kullanarak derdini anlat seninle ilgileneceklerdir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı