Razer BlackShark v2X vs Razer BlackShark v2X USB

Ayberk Çelik

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi Razer BlackShark v2X in iki modeli var biri 3.5mm jaka sahip diğeri ise USB. Fakat USB modeli Razer BlackShark V2 ile aynı değil. Başka konularda Razer BlackShark v2X 3.5mm modeli için ses kartınız iyi ise tercih edebilirsiniz deniyor ve USB öneriliyor V2 modelinde USB ses kartıyla birlikte geliyor ama v2X USB modelinde ses kartı yok. Benim sorum ise v2X in USB versiyonunda da ses kartımın önemi var mı yoksa kendi içerisinde buna yönelik bir şey mi var?

Not: Karıştırıldığını gördüm 3 farklı model var v2X, v2X USB, v2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm anladim. Bana buradan bir uye onu da belirtmedi.

Ben de bunu merak ediyorum. Şimdi v2X ile v2X USB olanı aynı bilgisayarda denesem sonuç farklı mı olur? Yani USB olan ses yongasından bağımsız mı çalışır?

Jaklı versionu için ses kartınız kötüyse önermem denmiş. V2X usb versinu içinde geçerlş mi bu. Bunu merak ediyorum aslında.

Son düzenleme:
Ben de bunu merak ediyorum. Şimdi v2X ile v2X USB olanı aynı bilgisayarda denesem sonuç farklı mı olur? Yani USB olan ses yongasından bağımsız mı çalışır?

Jaklı versionu için ses kartınız kötüyse önermem denmiş. V2X USB versinu içinde geçerlş mi bu? Bunu merak ediyorum aslında.

Geçerli değil. Kendi ses kartı var USB versiyonunun.

Yeni konular

Geri
Yukarı