Razer BlackWidow Chroma V2 klavye temizlik sonrası tuşlara basmıyor

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar öncelikle, klavyemi her zaman yaptığım gibi temizlemek için klavyemin üzerindeki her bir keycapi söküp içlerinde bulunan o-ringleri de çıkardım ve sabunlu suda belirli bir süre beklettim. Bekletirken de çok az kolonyaylı makyaj pamuğuna sıkıp klavyenin arasındaki kirleri temizledim. Suda belirli bir süre beklettikten sonra 5-6 kez sabun gidene kadar keycapleri ve o-ringleri durladım. Hepsini gerçekleştirdikten sonra hem o-ringleri hem keycapleri belli bir süre (15-20 belki 30 dakika) beklettikten sonra keycaplere o-ringleri geri takıp birer birer kepsini klavyeye geri taktım. İlk 1-2 saat her şey sorunsuzdu ve gayet düzgün kullanılıyordu. Aradan geçen 1-2 saat sonra "8" tuşunun ya basmadığını ya da basılı kaldığını gördüm. Ve sanırım 1-2 tuşta da benzer sorunlar var. Sizce 1-2 gün sonra geçer mi bunlar? Satın aldığım mağaza kapandı sanırım ve kutusunu bile kaybettim.

Edit: Arada 8 tuşuna bastığımda ya sadece 1 kez basıyor ya da belli bir süre basılı kalıp "888888888888" gibi yazıyor. Umarım düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı