Razer Blackwidow V3 klavye yazmıyor

Rekmavs

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller. Klavyem Razer Blackwidow V3'te FN fonksiyonlarını denerken yanlış bir tuşa bastım sanırım ve üstte bir bildirim tarzı uyarı çıktı. Ardından klavyem yazmamaya başladı. Teorik olarak açık ve ışıkları yanıyor fakat tuşlara bastığım zaman yazmıyor ve ışıkların modu değişiyor. Yani klavyem RGB modda iken birden bastığım tuşun etrafından başlayarak tüm klavyeye yeşil ışık yayılıyor fakat yazılan harfi görmüyor bilgisayar. Tahmininimce bir ışık modu açık kaldı ama çıkamıyorum ya da başka bir sorun var. Nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG-20230215-WA0002.jpg
    IMG-20230215-WA0002.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 29
Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller. Klavyem Razer Blackwidow V3'te FN fonksiyonlarını denerken yanlış bir tuşa bastım sanırım ve üstte bir bildirim tarzı uyarı çıktı. Ardından klavyem yazmamaya başladı. Teorik olarak açık ve ışıkları yanıyor fakat tuşlara bastığım zaman yazmıyor ve ışıkların modu değişiyor. Yani klavyem RGB modda iken birden bastığım tuşun etrafından başlayarak tüm klavyeye yeşil ışık yayılıyor fakat yazılan harfi görmüyor bilgisayar. Tahmininimce bir ışık modu açık kaldı ama çıkamıyorum ya da başka bir sorun var. Nasıl düzeltebilirim?
Yanlışlıkla makro atamış olabilir misiniz hocam?
Uygulamasından girip kontrol edin.

Arkadaşlar hepinize iyi sosyaller. Klavyem Razer Blackwidow v3'te FN fonksiyonlarını denerken yanlış bir tuşa bastım sanırım ve üstte bir bildirim tarzı uyarı çıktı. Ardından klavyem yazmamaya başladı. Teorik olarak açık ve ışıkları yanıyor fakat tuşlara bastığım zaman yazmıyor ve ışıkların modu değişiyor. Yani klavyem RGB modda iken birden bastığım tuşun etrafından başlayarak tüm klavyeye yeşil ışık yayılıyor fakat yazılan harfi görmüyor bilgisayar. Tahmininimce bir ışık modu açık kaldı ama çıkamıyorum ya da başka bir sorun var. Nasıl düzeltebilirim?

Hocam sorunu çözdünüz mü bir hata ile klavyeyi sıfırladım aynı bu şekil oldu bastığımda yeşil ışık yanıyor ama işlemiyor yardım edin.

Yanlışlıkla makro atamış olabilir misiniz hocam?
Uygulamasından girip kontrol edin.
hocam bana bi yardım ya ben bi ara klavyeyi almanca yapmak gibi bir hata yaptım alman alfabesindede z harfinin yazdığı tuşda y yazıyomuş bende bozuldu sanıp klavyeyi resetledim int den bakarak o günden beri benimkide böyle bana bi yardım et be (cysona choroma).

Son düzenleme:

Geri
Yukarı