Razer Blackwidow V3 TKL aldım

Para adamın parası, istediği kadar alır. Seni ilgilendiren bir durum yok. İnsanların ürün stoklarını bitirmesini gerekçe gösterip kendini 1390 TL ile cezalandırmışsın :D

Aynı ürünü 2 hafta önce aldım ve modladım. Çok memnunum. Güle güle kullanın. Bugün modlama işlemleri için post açtım oradan bakabilirsiniz sizde modlamak isterseniz.

Dosya Ekleri

• 20221124_152933.jpg
    20221124_152933.jpg
    200,9 KB · Görüntüleme: 62
Para adamın parası, istediği kadar alır. Seni ilgilendiren bir durum yok. İnsanların ürün stoklarını bitirmesini gerekçe gösterip kendini 1390 TL ile cezalandırmışsın :D
Dogru haklısın. Aradığın ürünü balon fiyata alirsan bu yazdiklarini hatirlarsin. İnsanoğlu işte başkasına oldugu zaman umrunda olmaz. Kendi canı azıcık yansın ortalığı ayağa kaldırır. Sende bu fırsatçılardan birisin herhalde.

Dogru haklısın. Aradığın ürünü balon fiyata alirsan bu yazdiklarini hatirlarsin.
Bir ürünün 100 tane olan stoğunu 100 kişinin almasıyla 1 kişinin alması arasında fark yok. Sonuç olarak bitiyor ve yine alamıyorsun. Ayrıca para adamın parası, sana mı soracak alışveriş yaparken?

Yeni konular

Geri
Yukarı