Razer Cobra alınır mı?

Negan9368

Femtopat
Daha fazla  
1000 TL bütçeye alınabilecek bir mouse arıyorum. Ürünü mağazada denedim ve elim küçük olduğu için tam oturdu. Şu an ki fiyatı da gayet uygun duruyor. Sizce almaya değer mi? Önereceğiniz başka bir mouse varsa (Rival 3 hariç) bu fareden büyük olmasın, çünkü elime oturmasında sıkıntı yaşıyorum.

1000 TL bütçeye alınabilecek bir mouse arıyorum. Ürünü mağazada denedim ve elim küçük olduğu için tam oturdu. Şu an ki fiyatı da gayet uygun duruyor. Sizce almaya değer mi? Önereceğiniz başka bir mouse varsa (Rival 3 hariç) bu fareden büyük olmasın, çünkü elime oturmasında sıkıntı yaşıyorum.

Eliniz küçükse Cooler Master MM711 RGB Ultra Hafif Mat Beyaz Gaming Mouse | ITOPYA bu da oturur hocam.
1706119582412.png
Hemen hemen aynılar.

2 gün önce 599 TL idi, keşke o zaman alsaydın. Mouse gayet iyi ama, alabilirsin. Eline de tam oturduysa iyi.
İndirimde olduğunu bilseydim kaçırmaz alırdım hemen 🥲
Petekli mouseları pek sevmiyorum hocam ama yine de teşekkür ederim.
Merhaba evet alınır ama benim tavsiyem şudur

Logitech'in g102/203 gibi modellerini önermeyen çok kişi var hocam ya bildiğim kadarıyla sensörü kötüymüş bu mouseların.

İndirimde olduğunu bilseydim kaçırmaz alırdım hemen 🥲

Petekli mouseları pek sevmiyorum hocam ama yine de teşekkür ederim.

Logitech'in g102/203 gibi modellerini önermeyen çok kişi var hocam ya bildiğim kadarıyla sensörü kötüymüş bu mouseların.
Sensörden ziyade 1 1.5 yıldır g102 var orta tuşu ileri yerine geri yapıyor çift tıklıyor gerisin sen düşün.
Peteksiz isterseniz ss prime alın geçin derim.

Sensörden ziyade 1 1.5 yıldır g102 var orta tuşu ileri yerine geri yapıyor çift tıklıyor gerisin sen düşün.
Peteksiz isterseniz ss prime alın geçin derim.
Paranla rezil olmak gibi bir şey bu mouse almak o zaman.
Prime ve Rival mouselarını da deneme fırsatım oldu mağazada aklımda olan mouselardı onlar da fakat tutuş hissiyatı açısından tatmin etmedi beni bu yüzden seçenekler arasından eledim onları.

Yeni konular

Geri
Yukarı