Razer Cynosa V2 alınır mı?

Bütçe
400

Tarkov5

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşım almak istiyor nasıldır?

(Kendisi mekanik istemiyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınıza söyleyin almasın. Razer'ın çoğu membran klavyesi uzun kullanımdan sonra ses sorunları yapıyor.

Güzel bir klavye. Alternatif olarak indirimden çıkmazsa Redragon K512 Shiva olabilir.

Alınır, gayet şık bir klavye fakat bu fiyata da membrane almak biraz saçma.

Kendiside normalde mekanik almak istiyordu fakat anne ve babasının odası dibinde mavi Switch alırsa gece oyun oynayamaz.

Valla bende mekanik istemiyordum membran bakındım indirimde güzel denk getirip almıştım bu klavyeyi. Aylar oldu hala kullanıyorum. Çok şık RGB'si vs olsun çok güzel. Hatta çok parlak geldiği için parlaklığı kısıp %30 da kullanıyorum. Tuşlar çok rahat. Aldığım zaman söylemiştim. Ben şimdiye kadar klavye kullanmıyormuşum dedim. Önceki klavyem taş gibi tuşları varmış parmaklarım bileğim ağrıyordu. O kadar rahat ki. Sesi de çok tatlı geliyor kulağıma. Tavsiye ederim. Ek olarak bir çok membran klavyede olmayıp mekanik klavyelerde olan özelliğide var. Her tuşa ayrı renk atayabiliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…