Razer Cynosa V2 Chroma vs Corsair CH-9226765

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki klavye arasinda kaldim. Kız arkadaşım hediye alacak ikisinden birini. Klavyeler baslikta. Şu an kullandığım klavye Razer Cynosa Lite hiç memnun değilim. Hangisini almali sizce? Membran ikisi de eksilerini ve artilarini yazar misiniz? Corsair daha bir hoşuma gitti.

Cynosa'nın hiçbir versiyonunu önermem. Aşırı RGB takıntın yoksa K55 RGB Pro fena değildir ancak ışıklandırması öyle çok üst seviye değildir onu söyleyeyim. Yani 800 lira verip RGB Pro XT'sini bile alsan ışıklandırma konusunda Cynosa Chroma kadar iyi olmayacak onu bil.

Cynosa'nın hiçbir versiyonunu önermem. Aşırı RGB takıntın yoksa K55 RGB Pro fena değildir ancak ışıklandırması öyle çok üst seviye değildir onu söyleyeyim. Yani 800 lira verip RGB Pro XT'sini bile alsan ışıklandırma konusunda Cynosa Chroma kadar iyi olmayacak onu bil.

Hocam isiklandirmasi pek önemli değil açıkçası goz yakmasin cok fazla sevmiyorum açıkçası K55 Pro iyi diyorsaniz Cynosa Lite gibi otmeyecek ise sipariş vereceğim bugün.

Bu paraya mekanik düşünmez misiniz? Mekanik daha mantıklı duruyor.

Hocam mekaniğin sesinden rahatsiz oluyorum açıkçası membran kullanan arkadaşlarım var gayet güzel dediler evim 1+0 olduğundan gece kullandığım zaman sıkıntı oluyor biraz.

Hocam mekaniğin sesinden rahatsiz oluyorum açıkçası membran kullanan arkadaşlarım var gayet güzel dediler evim 1+0 olduğundan gece kullandığım zaman sıkıntı oluyor biraz.
Sessiz mekanikler de var. Kırmızı anahtarlı klavyeler özellikle çok sessizler. Ben de kullanıyorum ve oldukça memnunum. Yine sizin tercihiniz ama bu kadar para veriyorken mekanik almak daha mantıklı geliyor bana.

Sadece parlaklık olarak değil, aydınlatma profilleri falan da genel olarak çok iyi değil. Ama diyorsan ki beklentim yok, tek renk olsa bile yeter, o zaman al gitsin.

Hocam zaten genel olarak mavi veya cirtlak yeşil kullanıyorum tek renk oluyor eger sağlam ve guzelse okeyim teşekkürler yardimiz için.

Sessiz mekanikler de var. Kırmızı anahtarlı klavyeler özellikle çok sessizler. Ben de kullanıyorum ve oldukça memnunum. Yine sizin tercihiniz ama bu kadar para veriyorken mekanik almak daha mantıklı geliyor bana.

Teşekkürler yardimlariniz için yine de sağ olun.

Kullandığınız Huntsman Mini'deki Red ile piyasadaki Red'ler bir değil, sizdeki farklı bir switch ve daha sessiz. Özellikle Gen 2'si ise neredeyse membran seviyesinde sesi.
@flitttermice o zaman K55 RGB Pro üzmeyecektir. Çok daha pahalı olan XT modeli ile arasında ışık haricinde farkı yok.

Kullandığınız Huntsman Mini'deki Red ile piyasadaki Red'ler bir değil, sizdeki farklı bir switch ve daha sessiz. Özellikle Gen 2'si ise neredeyse membran seviyesinde sesi.
@flitttermice o zaman K55 RGB Pro üzmeyecektir. Çok daha pahalı olan XT modeli ile arasında ışık haricinde farkı yok.
Optik Red Switch bendekiler. Ama genel olarak diğer switchleri baz alırsak Red Switch'ler daha sessiz.

Geri
Yukarı