Razer Cynosa V2 klavye alınır mı?

Bütçe
500 TL
@Cliff_Burton @192809 Boşuna üzgün, kahkaha atmayın. Yüksek bütçede K68 ve G513 kullandım ikisinde de yay sesi vardı, düşük bütçede de Redragon VARA kullandım hala kullanıyorum ve inanılmaz bir yay sesi var.
Verdiği hissiyat bir yerden sonra sıkıyor, keza sesi de aynı şekilde. Ben bir daha alırsam membran bir klavye alacağım hem sessiz hem yay sesi derdi yok, bu benim kendi tecrübelerime dayalı görüşüm, sizi bilmem ama saygı duyarım.

Hayatımda hiç mekanik klavye kullanmadım cidden o kadar ses çıkarıyor mu? Çıkarıyorsa almayacağım çünkü gece kalkıp bilgisayarın başına geçince tüm ailenin başıma üşüşmesini istemem. :)
aslında tercih meselesi ben mesela blue swich hastasıyım ve çıkardığı ses beni rahatlatıyor. fakat sürekli olarak birinin yanında klavyeyle uğraşınca yanındaki kişiye sanırım son ses hoparlörle kötü bir şarkı açılmış kadar kötü geliyor. red brown swichlerde aynı sesi birazdaha koyu çıkarırlar fakat mebrana göre bir tık sesleri fazladır. velhasıl kelam sen mebran bir klavye al benim tercihimle :)
bu arada mekanik klavyede oyun oynarken kulak üstü kulaklık kullanacağıı düşünerek oyunun sesiyle sen klavyeyi çok az duyuyrsun. fakat dediğim gibi yanındaki şikayetçi olacaktır.

Aslında tercih meselesi ben mesela Blue swich hastasıyım ve çıkardığı ses beni rahatlatıyor. Fakat sürekli olarak birinin yanında klavyeyle uğraşınca yanındaki kişiye sanırım son ses hoparlörle kötü bir şarkı açılmış kadar kötü geliyor. Red brown swichlerde aynı sesi birazdaha koyu çıkarırlar fakat mebrana göre bir tık sesleri fazladır. Velhasıl kelam sen mebran bir klavye al benim tercihimle :)
bu arada mekanik klavyede oyun oynarken kulak üstü kulaklık kullanacağıı düşünerek oyunun sesiyle sen klavyeyi çok az duyuyrsun. Fakat dediğim gibi yanındaki şikayetçi olacaktır.

Kulak içi kulaklık kullanıyorum tavsiyenizi göz önünde bulunduracağım sağ olun. :D

Geri
Yukarı