Razer Deadhatter Elite Fiyatını hak ediyor mu?

Kuty

Hectopat
Şu an kullanmış olduğum SS Rival 300 modelini değiştirmek istiyorum. Küçük bir el yapısına sahip olduğum için haliyle Rival 300 biraz uzun kalıyor. Claw ve Fingertip diye tabir ettiğimiz tutuş pozisyonlarında kullanmaktayım. Başlıkta bahsi geçen model ile Asus Rog Gladius 2 modeli hemen hemen görünüş olarak birbirine çok yakınlar.
Konumuz farelerin özelliklerine gelince; Asus 50G Maksimum hızlanma ve 250 IPS sağlarken, Razer; yine aynı hızlanmayı sağlayıp 450 IPS gibi bir fark yaratıyor. Bu IPS olayı gerçekten hissedilir bir şey mi? Şu an kullandığım model de 200 IPS gibi bir değere sahip. IPS yönünden Razer gözümde bir tık önde fakat Razer'in Türkiye distribütörü kimdir?
Rog Gladius 2 ve Razer Deadhatter Elite görünümündeki fare tipleri elime daha bir yatkın. Bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim? Veya 300-350₺ fiyat bandında belirttiğim modelin fiziksel haline yatkın modeller de varsa önerilerinizi de inceleyebilirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Dipnot: Bulunduğum şehirde teşhir ürünlerini barındıran mağaza bulunmadığı için alıp-iade etmek ile zaman kaybetmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Deadhatter Elite kullandım gayet memnunum güzel fakat fiyat olarak pahalı şuanda bildiğim kadarı ile 300 350 civarı zaten. Kullanım şekline gelince bende senin gibi kullanıyorum ve gerçekten hissiyat olsun vs. olsun güzel bir oyun zevki sunuyor tercih ederim durumun var ise. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı