Razer DeatAdder mouse skatezleri çıkartılmalı mı?

Hocam bu sefer biraz daha söktüm seri no. Gitti sorun olur mu?

Razer DeathAdder v2.
Hocam bende de aynı model var. İlk aldığımda komple altını kapatan jelatin dışında jelatin yoktu. Yanlışlıkla patenin bir tabakasını almış olabilirsin.

Mouse Pad'e temas etmiyorsa hayır, kökten çıkarın hiç değmesin. Bir de yapışkan kaldıysa onu da silin biraz.

Hocam sanırım önemli olan beyaz kısmı. Yapıskanlari silmeyi denedim ancak zor cikiyor mouse pade umarim zarar vermez.

Hocam bende de aynı model var. İlk aldığımda komple altını kapatan jelatin dışında jelatin yoktu. Yanlışlıkla patenin bir tabakasını almış olabilirsin.

Hocam bende 2 tane jelatin vardi. Buyuk ihtimal dediginiz gibi tabakasink aldim umarim mouse padde ve kayganlikta sorun yaşamam.

Konu dışı ama bir soru soracağım hocam. Mouse üzerinde motion sync var olarak biliyorum. Bu aim kısmında fayda sağladı mı size yoksa fark yaratmadı mı ?

Konu dışı ama bir soru soracağım hocam. Mouse üzerinde motion sync var olarak biliyorum. Bu aim kısmında fayda sağladı mı size yoksa fark yaratmadı mı ?
Bu neye yarıyor?

Peki G300S ten geçmeye değer mi ?
G300s den geçtim. Elin büyükse değer. G300s daha ufak ve oturaklı fare. G300s deki tuşlar daha fonksiyonel. Media Kara gidip eline oturuyor mu kontrol et.

Bu neye yarıyor?
1692016300652.png

Düzeltme yapması için olan bir teknoloji.

Geri
Yukarı