Razer Deathadder Chroma Alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DarkShadow

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, "Diğer Donanımlar" bölümünde fazla aktif olmadığı için geçici de olsa bu konuyu buraya açma gereği duydum.

Ben yeni bir mouse arayışındayım, Steelseries Rival alacaktım, bayağı da bir araştırmıştım fakat bulunduğum konuma gelmiyormuş. Ben de Razer Deathadder Chroma almayı düşünüyorum onun yerine. Sizce almalı mıyım?

Kullanan tecrübeli arkadaşlar varsa bekliyorum buraya deneyimlerini. :)

940x573-01-02.png

Profesyonel oyuncularda bunu kullanıyor ama bence onun yerine FPS oynuyorsanız Bloody V7 alın. Çok güzel makroları var. 100 TL civarı.

Ben almayı düşünüyorum bu mouse'u. Hepsiburadada 249TL şu an. Yanınada G105 alacağım. Alırsan al fiyat uygun şuan.

Evet alınabilir. Çok güzel bir mousedir kendisi. Fazlasıyla ergonomik ve kaliteli.

Ben almayı düşünüyorum bu mouse'u. Hepsiburadada 249TL şu an. Yanınada G105 alacağım. Alırsan al fiyat uygun şuan.
Evet alınabilir. Çok güzel bir mousedir kendisi. Fazlasıyla ergonomik ve kaliteli.

Yahu lütfen mesaj atmadan önce konu tarihine bir bakın. 1.5 sene geçmiş. Adam bu sürede neler almıştır.
Alırsan al uygun fiyata demişler yahu... Şuan 1.5 sene geçmiş...

Şaka gibi....

@JaroxJamaica

Soruyu soran en son ''03 Ağustos 2015'' tarihinde girmiş.

Allah aşkına amacınız nedir. Sizleri hep konu hortlatırken görüyorum. Gidin yeni konulara cevap verin...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı