Razer DeathAdder essential alınır mı?

Bütçe
250

NowaxSenpaii

Hectopat
Daha fazla  
Razer DeathAdder essential alınır mı? Uzatmaya gerek yok 250TL bütcem var. O yüzden lütfen V2 veya V2 mini falan önermeyin.

Üzecek bir fare değil ama yıllanmış bir fare eğer yenilik takıntınız yoksa alabilirsiniz hala iş görür rahatça.

2. el almayın yeter üzmez güzel bir mouse.

2016 yılında çıkmış. Yok ben eski fare almam gibi takıntınız varsa başka modeller var ama Razer olsun ve üzmesin dersen bu model üzmez.

Cok iyi degil ama uzmez kesinlikle. Viper Mini baktiniz mi?
Şu anlık bütcem 250 TL ve kullandığım mouse bozuldu (sol tık arada basmıyor) ,daha fazla idare edemem.
2016 yılında çıkmış. Yok ben eski fare almam gibi takıntınız varsa başka modeller var ama Razer olsun ve üzmesin dersen bu model üzmez.
Öyle bi takıntım yok.Daha önce cıktı diye biliyordum ben.

Şu anlık bütcem 250 TL ve kullandığım mouse bozuldu (sol tık arada basmıyor) ,daha fazla idare edemem.

Öyle bi takıntım yok.Daha önce cıktı diye biliyordum ben.
Anladim hocam siz bilirsiniz ama Viper Mini daha iyi bir mouse ve fiyat farkina kesinlikle deger. Hayirli olsun.

Anladim hocam siz bilirsiniz ama Viper Mini daha iyi bir mouse ve fiyat farkina kesinlikle deger. Hayirli olsun.
Birazcık araştırdım ve arkadaşımdan geri kalan parayı alıp Razer DeathAdder V2 mini almayı düşünüyorum,sizce V2 minimi yoksa Viper Mini alınır?

Birazcık araştırdım ve arkadaşımdan geri kalan parayı alıp Razer DeathAdder V2 mini almayı düşünüyorum,sizce V2 minimi yoksa Viper Mini alınır?
Aynı sensöre sahipler. Hangisini istiyorsanız onu alın bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…