Razer DeathAdder essential fare Scrollu düzgün çalışmıyor

TunaSaygılıer

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2022 Haziran ayının ortalarında Razer DeathAdder essential isimli fareyi aldım fakat scrollü aşağı kaydırınca aşağıda gidiyor yukarıda gidiyor aynı şey tam tersi içinde geçerli kendi kafasına göre takılıyor ne olduğu hakkına bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bilgisayarı çok aktif kullanıyorum ve touchpadide hala doğru düzgün kullanamam o yüzden mouse benim 2. kalbim gibi şu an.

İnternette açma videoları var. İçini aç scroll kısmını temizle. Bende de aynı sorun vardı. Açtım. Oradaki lastiği düzelttim. Ve scroll kısmına deli gibi toz birikiyor genelde bu sorunda tozdan dolayı oluyor zaten.

İnternette açma videoları var. İçini aç scroll kısmını temizle. Bende de aynı sorun vardı. Açtım. Oradaki lastiği düzelttim. Ve scroll kısmına deli gibi toz birikiyor genelde bu sorunda tozdan dolayı oluyor zaten.
Teşekkürler hocam

Hocam videolara baktım biraz ama benimkinin altında ne vida var ne de çıkacak bir parça

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam.

Hocam videolara baktım biraz ama benimkinin altında ne vida var ne de çıkacak bir parça.

Bu videoda nasıl sökebileceğiniz var. Ama benimki sadece bir öneri. Altındaki yapışkanlar çıktıktan sonra biraz el işi gerektiriyor geri takmak için. O yüzden mesuliyet sizde.

Geri
Yukarı