Razer DeathAdder Essential orijinal mi?

Bütçe
200 TL

Emir AKBAŞ

Kilopat
Yer
Mordor
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600H
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 3050
Ram: Kingston 2*8 GB DDR4 3200 MHZ
Meslek
Web developer
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, öncelikle kullandığım Bloody A9 mouse ömrünün sonuna yaklaşıyor ve yeni bir mouse arayışındayım.
Razer DeathAdder essential mouse buldum 200 TL civarında ama günümüz Türkiye'sinde 200 TL'ye Razer mouse almak kafamı kurcalıyor, sizce 200 TL'ye satılan Razer Mouse'lar orijinal mi yoksa çakma mı?

Orijinal gibi duruyor ama biraz ucuz olması garip bir de Çin'den geliyormuş o yüzden de ucuz bir de dayanıklılığı biraz az imiş. Scroll tuşu sıkıntılıymış.

Arkadaşlar merhaba, öncelikle kullandığım Bloody A9 mouse ömrünün sonuna yaklaşıyor ve yeni bir mouse arayışındayım.
Razer DeathAdder Essential mouse buldum 200 TL civarında ama günümüz Türkiye'sinde 200 TL'ye Razer mouse almak kafamı kurcalıyor, sizce 200 TL'ye satılan Razer Mouse'lar orijinal mi yoksa çakma mı?

Hocam ucuz degil ki.
Zaten 200 TL civarında.
Razer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Razer DeathAdder Essential mouse buldum 200 TL civarında ama günümüz Türkiye'sinde 200 TL'ye Razer mouse almak kafamı kurcalıyor, sizce 200 TL'ye satılan Razer Mouse'lar orijinal mi yoksa çakma mı?

İçine sinmiyorsa git bu mağazalardan al:

GameGaraj firmasına aittir ve orijinal olacağını garantileyebilirim. Ayrıca iyi bir garantin de olacaktır.

Ancak bu aradaki 90TL'lık farka değer mi bilemiyorum, şahsen, ben 200 tl'ye alıp, sahte çıkarsa hepsiburada'nın mükemmel iade sistemini kullanıp geri verirdim. Şansını denemeye değer

Hocam siz Razer Deathadder V2 modeli ile karıştırıyor olabilirsiniz. Essential modeli bildim bileli v2'ye göre yarı yarıya ucuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı