Razer Deathadder Grip Tapeleri Razer Deathadder V2 Miniye Uyar Mı?

AzpheduS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Razer Deathadder V2 Mini mouse kullanıyorum ve Wraith'den beyaz grip tape satın almak istiyorum ancak sitede Deathadder V2 Mini'nin beyaz da siyah da grip tape'i yok. Deathadder'ın grip tape'ini alsam Deathadder V2 Mini'ye takabilir miyim?

Uymaz, DeathAdder V2 Mini'nin kutusundan (zarf gibi bir yerde) grip tape zaten çıkıyor, onu neden takmıyorsunuz ki?

Arada boyut anlamında çok fark var. V2 mini 11.8 CM, Essential'ın ise 12.8 CM civarı bir mouse. Uymayabilir.
Uymaz, DeathAdder V2 Mini'nin kutusundan (zarf gibi bir yerde) grip tape zaten çıkıyor, onu neden takmıyorsunuz ki?
Türkiye'de satılanlardan çıkmıyor diye biliyorum, 3 kere aldım hiçbirinden çıkmadı.

Arada boyut anlamında çok fark var. V2 mini 11.8 CM, Essential'ın ise 12.8 CM civarı bir mouse. Uymayabilir.

Türkiye'de satılanlardan çıkmıyor diye biliyorum, 3 kere aldım hiçbirinden çıkmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izle, çıkıyor.

Kutunun içinden çıkan grip tape zaten takılı hocam, ben beyaz grip tape almak istiyorum çünkü fareyi beyaza boyatacağım.
Aliexpressden alabilirsiniz başka alınacak yer bilmiyorum. "Mouse grip tape Razer deathadder v2 mini" yazın.

Maalesef uzun bir araştırma yaptım ama beyaz bulamadım. Grip tape olmadan da elden kayıyor diyorlar ama o kadar sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı