Razer Deathadder Sürücü Sorunu

bydern

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu bayadır başıma geliyor. Sürücü yüklerken hep şu ikisini diyor. Eğer çözüm çıkmazsa formatlayacağım bilgisayarı :/

1. "Windows aygıtınızın sürücü yazılımını buldu ancak yüklemeye çalışırken bir hata oluştu. Kod 37"
  2. "Windows bu donanımın aygıt sürücüsünü başlatamıyor. (Kod 37)"

Razer Deathadder mouse aldım şu an mouseu HID uyumlu fare olarak çalıştırdığımda düzgün çalışıyor ama makro atayamıyorum yani Razer programında gözükmüyor mouse. Aynısı Logitech G300s mouseda da oldu o yüzden bu mouseu aldım. Şu an o kadar araştırmama rağmen 1 tane bile çözüm bulamadım. Size güveniyorum lütfen yardım edin. Bu arada bilgisayarım Windows 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Başka portlarda dene.
  • Bazı bilgisayarlarda USB sürücülerini kurmazsanız bunun gibi hatalar çıkabilir.
  • Düşük ihtimal ama mouse arızalı olabilir.

Arkadaşlar bu bayadır başıma geliyor. Sürücü yüklerken hep şu ikisini diyor. Eğer çözüm çıkmazsa formatlayacağım bilgisayarı :/

1. "Windows aygıtınızın sürücü yazılımını buldu ancak yüklemeye çalışırken bir hata oluştu. Kod 37"
  2. "Windows bu donanımın aygıt sürücüsünü başlatamıyor. (Kod 37)"

Razer Deathadder mouse aldım şu an mouseu HID uyumlu fare olarak çalıştırdığımda düzgün çalışıyor ama makro atayamıyorum yani Razer programında gözükmüyor mouse. Aynısı Logitech G300s mouseda da oldu o yüzden bu mouseu aldım. Şu an o kadar araştırmama rağmen 1 tane bile çözüm bulamadım. Size güveniyorum lütfen yardım edin. Bu arada bilgisayarım Windows 7.
Dostum, G300s'i de (Şu anda kullandığım mouse aynı zamanda) görmüyorsa işletim sisteminde problem vardır. Ayrıca Windows 7 eski bir işletim sistemi, Windows 10 kurman daha yaralı olur. Ama sen yine de bir virüs taraması yap, sonra bir şey bulamaz ve yine düzelmezse Windows 10 kurarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı