Razer DeathAdder V2 alınır mı?

Kendileri de belirtmiş. Perfectly suited for a palm grip, it also works well with claw and fingertip styles.

Palm için en uygun olan. Claw ve fingertip için de uygun olduğunu yazmışlar. Claw tutuyorsanız net bir şekilde claw için uygun olan mouse almanız gerekir. Tüm tutuşlar için değil.

Komik misiniz anlamadım?

Claw için de uygun diyor işte. Xtrfy'ın M42 için "Biz bu fareyi sadece claw için ürettik." dediğini görmedim hiç. Net şekilde tüm tutuş şekilleri için uygundur diyor Razer, Xtrfy da öyle.

Zaten araşatırdım ben. Burada konu açma sebebim bir kronik sorunu var mı diyeydi.

Aynı fiyattayken kesinlikle M42'yi öneririm ayrıca.

Komik misiniz anlamadım?

Claw için de uygun diyor işte. Xtrfy'ın M42 için "Biz bu fareyi sadece claw için ürettik." dediğini görmedim hiç. Net şekilde tüm tutuş şekilleri için uygundur diyor Razer, Xtrfy da öyle.

Aynı fiyattayken kesinlikle M42'yi öneririm ayrıca.

Evet firmalar claw için ürettik demeyebilir, bazıları da Razer gibi satılsın diye üç tutuşa da uygun diyebilir :)

Tuşlarda gıcırdama, sallanma gibi. Yaygın bir sorun değil ama arada oluyor.

Yanlış anlaşılmasın tüm mouselarda "wobble" vardır bir miktar, bazılarında normalden fazla oluyor sadece.
Örnek olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

hocam dediğiniz bu sorun mu yoksa bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

hocam dediğiniz bu sorun mu yoksa bu normal mi.

Nasıl bir sorun var anlayamadım tam olarak, wobble yok gördüğüm kadarıyla.

Nasıl bir sorun var anlayamadım tam olarak, wobble yok gördüğüm kadarıyla.
Sanki sağ tuş diğerine göre daha hassas gibiydi.
Sorunu yok, bazen QC sorunu olabiliyor sadece, denk gelirse iade edersiniz. Claw tutuşa uygu
Hocam ilk başta uygun gibi göründü ama sonrasında rahatsız etmeye başaladı 2 hafta 1 gündür kullanıyorum ürünü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı