Çözüldü Razer DeathAdder V2 Mini'de drag Click olmuyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
Ben dün Razer DeathAdder V2 mouse aldım ve drag Click yapmaya çalıştım fakat başaramadım. Sizce bu mouse da drag Click olmuyor mu yoksa ben mi yapamıyorum?

Çözüm
Örnek olarak bir video atabilir misiniz tam anlamadım

Drag click yaparken parmağını mouse'un üstünde kaydırıyorsun diyelim, çok kısa bir süre içerisinde parmağın tekrar tekrar tıklıyor. Sallıyorum mesela 10ms içerisinde 2 kez tıkladığın için optik switch senin tıklamanı kabul etmiyor, bir sonraki tıklamanı sayıyor.

Bu yüzden drag click yaparken 18 CPS alabilecek iken, 6 veya 9 CPS alabiliyorsun.
Bazıları Glorious Model O ile 40CPS falan yapıyor bunun sebebi switchlerinin double click desteklemesi.

Bu sebeplerden dolayı Razer DeathAdder V2 Mini ile yüksek CPS'li drag click yapılması mümkün değil.

Aklında bir soru kaldıysa sorabilir, kalmadıysa çözüm olarak işaretlersen sevinirim. İyi forumlar diliyorum.
Hayır yapılmaz. Razer Deathadder v2 mini optical switch kullandığı için double click desteklemiyor. Yaparsan bile maksimum 6-7 CPS alacağını düşünüyorum.

Hayır yapılmaz. Razer DeathAdder V2 Mini optical Switch kullandığı için double Click desteklemiyor. Yaparsan bile maksimum 6-7 CPS alacağını düşünüyorum.

Double yapıyor. Yazılımdan makro atadım double için ama anladığım kadarıyla drag yapmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Örnek olarak bir video atabilir misiniz tam anlamadım

Drag click yaparken parmağını mouse'un üstünde kaydırıyorsun diyelim, çok kısa bir süre içerisinde parmağın tekrar tekrar tıklıyor. Sallıyorum mesela 10ms içerisinde 2 kez tıkladığın için optik switch senin tıklamanı kabul etmiyor, bir sonraki tıklamanı sayıyor.

Bu yüzden drag click yaparken 18 CPS alabilecek iken, 6 veya 9 CPS alabiliyorsun.
Bazıları Glorious Model O ile 40CPS falan yapıyor bunun sebebi switchlerinin double click desteklemesi.

Bu sebeplerden dolayı Razer DeathAdder V2 Mini ile yüksek CPS'li drag click yapılması mümkün değil.

Aklında bir soru kaldıysa sorabilir, kalmadıysa çözüm olarak işaretlersen sevinirim. İyi forumlar diliyorum.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı