Razer DeathAdder V2 Pro 2024 yılında alınır mı?

Friedhelm

Hectopat
Klasik DeathAdder dizaynını seven birisi olarak V3 dizaynını pek beğenmedim, V3 kablolu 2100 lirayken V2 Pro'ya 2600 vermek mantıklı mıdır? Benim için en önemli konu dizaynı klasik dizayna aşığım V3 de değişmesi beni pek memnun etmedi, teknik özellikler bakımından çok büyük farklar var mıdır? V2 Pro'nun kronik bir sorunu var mı?

Klasik DeathAdder dizaynını seven birisi olarak V3 dizaynını pek beğenmedim, V3 kablolu 2100 lirayken V2 Pro'ya 2600 vermek mantıklı mıdır? Benim için en önemli konu dizaynı klasik dizayna aşığım V3 de değişmesi beni pek memnun etmedi, teknik özellikler bakımından çok büyük farklar var mıdır? V2 Pro'nun kronik bir sorunu var mı?
V2 pro güzel mouse ama V3 kabloluyla karşılaştırmayı pek mantıklı bulmadım. Birisi kablolu birisi kablosuz. Kablolu tercih ediyorsan v3 kablolu alabilirsin veya kablosuz tercih ediyorsan v2 pro alabilirsin. Mouse’de dizaynın yanı sıra daha çok tutuş ve el büyüklüğün önemlidir. Tercihini daha çok ona göre yapmalısın yani öncelik olarak. Ben kendim v3 pro modelini kullanıyorum ve gayet hafif, tutuşu rahat ve büyüklüğü elime uygun geliyor. Çok güzel bir mouse, eğer eliniz biraz büyükse V3 modeli tercih edilebilir. Demek istediğim pişman etmez. Bir tek RGB aydınlantması yok o da galiba ağırlık yapmasın, pil ömrü gitmesin diye koymamışlar galiba. Gerçi çok fazla bir şey farketmezdi bana göre ufaktan logo tarafına bir tane aydınlatma koysalardı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı