Razer Deathadder V2 vs Bloody W90 Max

Razer'dan memnunum. Fakat alışık olduğun bir faren varsa devam et. Viper Mini kullanıyorum bozulsa yine alırım. Synapse uygulaması geniş bir fare kullanımına sahip, makro ayarları, renk ayarları, özel tuş atamalar türlü türlü özellik mevcut. Dediğim gibi yabancılaşmaman için memnunsan Bloody devam et.

DeathAdder tabii ki. Ama bence denemen en iyisi ergonomi kişiden kişiye çok değişkenlik gösteriyor.
Pençe tutuşu için en iyi bu tarzlar geliyor elime yatkın. Dikkat ettiysen 2 mousede aynı still :)
Razer'dan memnunum. Fakat alışık olduğun bir faren varsa devam et. Viper Mini kullanıyorum bozulsa yine alırım. Synapse uygulaması geniş bir fare kullanımına sahip, makro ayarları, renk ayarları, özel tuş atamalar türlü türlü özellik mevcut. Dediğim gibi yabancılaşmaman için memnunsan Bloody devam et.
3 yıldır SteelSeries Rival 310 kullanıyorum ve makrosu akışkan değil. Bloody kullandım ve Razeri merak ediyorum ama Bloody üzerine makrosu stabil hiçbir mouse görmedim. Razer Logitech kullanmadım hiç.
Teknik özellik bakımından DeathAdder V2 daha iyi. V2 almanı öneririm.
Deathadder V2 Polling Rate 1000. Bloody W90Max 2000 bu extra bir şey değil mi?

Geri
Yukarı