Razer DeathAdder V2 vs Mamba Elite

Abartma o kadar yahu. Bizzat kullanıyorum fareyi, gene de oldukça esnek.

Mamba Elite kablosu 6:06'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da Viper mini kablosu 0:19'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aslında haklısın biraz abartmışım, Mamba Elite kablosu kauçuk kablolara falan kıyasla çok daha iyi ama speedflex kadar esnek değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mamba Elite kablosu 6:06'da

Bu da Viper Mini kablosu 0:19'da

Aslında haklısın biraz abartmışım, Mamba elite kablosu kauçuk kablolara falan kıyasla çok daha iyi ama speedflex kadar esnek değil.
Evet, Razer'in son kullandığı kabloları daha iyi. Önceki mesajında vurup öldürmüşsün.

Arkadaşlar alanınız var mı? Ben de arada kaldım da.

5-6 aydır Deathadder V2 kullanıyorum, alırken Mamba ile arada çok gidip geldim ama daha güncel diye DeathAdder'da karar kıldım. İlk günlerde sol tuş çok hafif gibi geldiği için bazı oyunlarda yanlışlıkla basıp ateş ettiğim falan oldu ama çok kısa sürdü alışmam. Şu an son derece memnunum, performansı da hissiyatı da çok başarılı. Tavsiye ederim.

5-6 aydır DeathAdder V2 kullanıyorum, alırken Mamba ile arada çok gidip geldim ama daha güncel diye DeathAdder'da karar kıldım. İlk günlerde sol tuş çok hafif gibi geldiği için bazı oyunlarda yanlışlıkla basıp ateş ettiğim falan oldu ama çok kısa sürdü alışmam. Şu an son derece memnunum, performansı da hissiyatı da çok başarılı. Tavsiye ederim.

Sensör bakımından hangisi daha iyidir.
Bak yukarıda resimde eklenmiş, DeathAdder'in sağ ucu, eğer yüzük parmağını uzatarak tutuyorsan, bayağı rahatsız ediyor. Ben de aldımdı, 5 dakika sonra kutusuna geri koyup iade ettim.
Mamba Elite çok daha rahat bir fare. Şu an kullanıyorum; fakat tekerlekteki bir problem yüzünden iade/değişim yapacağım.

Alışma süreci olmaz mı ve sensör olarak focus+ daha iyi gibi.

Sensör bakımından hangisi daha iyidir.

Alışma süreci olmaz mı ve sensör olarak focus+ daha iyi gibi.

Sensörlerin farklarını bilmiyorum ama Deathadder V2'nin tepkiselliği çok iyi. Mamba'nın da kötü olduğunu sanmıyorum ama bunlar hep üst seviye fareler bizim gibi kullanıcılar için ergonomisi ve tuş opsiyonları dışında performans açısından fark olacağını sanmam.

Geri
Yukarı