Elektronik Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed 749 TL

Aldım bakalım, Rival 3'ten geçilir miymiş göreceğim. Darmoshark N3 için de bütçem vardı aslında, sizce hata mı ettim almakla?

Önce Hepsiburada, daha sonra Amazon, az önce İncehesap'dan aldıktan sonra tesadüfen gönderiyi gördüm ve 3. kez iptal ettikten sonra satın aldım. Umarım bir daha indirime girmez.

Önce Hepsiburada, daha sonra Amazon, az önce İncehesap'dan aldıktan sonra tesadüfen gönderiyi gördüm ve 3. kez iptal ettikten sonra satın aldım. Umarım bir daha indirime girmez.

Bu hikayede bir tek çöl ve deve eksik kalmış.

Bu hikayede çöl ve deve eksik kalmış.

Hocam esasen G305 almak için gittiğim MediaMarkt'ta 1299TL'ye acaba bunu mu alsam mı diye yola çıktım neredeyse 500TL kadar karlı çıktım.

Tam alacakken stok bitti, yarın mağazaya gideceğim.

2 hafta önce vatandan 1300 TL ye alan ben...

Tam alacakken stok bitti, yarın mağazaya gideceğim.
Zahmet olmazsa bana da alir misin dostum? Haftaya ankaraya geliyorum bir sekilde alabilirim senden. Veya itopyaya stok falan gelme sansi var midir arkadaslar benim alasim var bu mouse'u.

Zahmet olmazsa bana da alir misin dostum? Haftaya Ankara'ya geliyorum bir sekilde alabilirim senden. Veya İtopya'ya stok falan gelme sansi var midir arkadaşlar benim alasim var bu fareyi.

2 gün içinde webe satış açılmazsa daha açılmaz herhalde.

Bu fare sadece kablosuz arkadaşlar. Kablo ile bağlantı yok. İçinde pil var sürekli pil değiştirmek gerekiyor bunu biliniz.

Bence pilli bir ürün almak hiç ekonomik değil gamepadimi yoğun kullanımda kullanınca 3 hafta dayanıyor ve Duracell almazsam çok hızlı bitiyor Duracell'de çok pahalı diğer markalara göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…