Elektronik Razer Deathadder V3 Pro 3370 TL

Piyasada çok fazla ergo mouse yok alınır ama büyük biraz.

G pro yerine tercih edilebilir mi? Steel series tarafında muadili nedir?

Ben Steelseries hayranıyım ama Razer daha iyi. Rakibi yok o taraflarda.

DeathAdder V2 Pro kullanıyorum çok memnundum ve bir süredir benzer bir fareye yükseltmek istiyordum. Bunu görünce aldım. Teşekkürler.

Bende 1 tane aldım valla. Bu fiyata görünce dayanamadım. Aynı şekilde bende emektar G102 kullanıyordum. Bu ürünü alacaktım bayağıdır takip ediyordum. Bugün bir baktım indirime girmiş. Az falanda girmemiş, ilk biraz şüphelendim ama satıcı Amazon. İhtiyacı olanlar dediğim gibi kaçırmasın, başka böyle bir fırsat gelmeyebilir. 8 tane stok kalmış bu arada, bayağı bir hızlı tükeniyor.

Son düzenleme:
Ergo kullanıyorsanız tercih edilir, pençe tutuş veya simetrik mouse kullanıyorsanız alışmanız zor olur önermem.

G PRO yerine tercih edilebilir mi? SteelSeries tarafında muadili nedir?

SteelSeries tarafında muadili yok. Mouse işinde tutuş önemli. Tutuş uyuyorsa G PRO'yu cebinden çıkarır. V2 bilmiyorum ama G PRO kronik sorunlu bir mouse.

Ergo derken anlamadım. Glorious model D kullanıyorum aynı mı tutuşu?

Stok bitiyordu çektim bir tane olmazsa amazon iade edebilirim.

Son düzenleme:
Ergo derken anlamadım. Glorious Model D kullanıyorum aynı mı tutuşu?

Stok bitiyordu çektim bir tane olmazsa Amazon iade edebilirim.

Eliniz biraz büyükse bir de tutuşunuz palm ise mükemmel olur. Almakla iyi etmişsiniz stok bitti zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…