Razer DeathHadder V2 vs Orochi V2

Bütçe
1500
O halde en uygunu yukarıdaki Model D Pro. Fiyatı fena değilmiş.

Çözüm öneri konularından ziyade teknik destek konularında oluyor. Bu konuda verilebilecek bir çözüm yok yani.
hocam benim soru işaretim gitti ondan dedim farklı kişiler konuya cevap yazmakla zaman kaybetmesin diye dedim

DeathAdder v2'nin hem kablolu hem kablosuzu var. Kablosuzu daha ucuz görünüyor.

Kablosuz olan DeathAdder V2 X HyperSpeed olanını 8 aydır kullanıyorum ve memnunum. Fiyatı neredeyse 2 kat artmış. Benim şimdiye kadar aldığım en iyi fare bu oldu. Daha iyisini henüz kullanmadım ama daha iyisine gerek te yok. Boyut olarak büyük ve avuç içini dolduruyor. Kalitesi de gayet güzel. Öneririm.

DEATHADDER V2 X HYPERSPEED

Ben de bu fareyle Basilisk V3 arasında kaldım. Elim 20 cm ve finger trip tutuş şeklim çok kararsızım. Yardımcı olabilir misiniz?

Aslında ben pek uzman değilim. Eskiden kullandığım fareler ortalama ve altı ürünlerdi. Ancak DeathAdder V2 X HyperSpeed diğer tüm özellikleri dışında şu zamana kadar kullandığım en büyük fare oldu. Gerçekten büyük ürün. Benim 1.82 boyum var. Ellerim ufak değil ve küçük farelerden de hoşlanmıyorum. Bu farenin hem görüntüsü hem malzeme kalitesi hem boyutu bence çok güzel. Karşılaştırma videosu buldum, muhtemelen yardımcı olacaktır.
Razer Deathadder V2 X Hyperspeed and Basilisk V3

Geri
Yukarı