Razer DeathStalker V2 Pro nasıldır?

FatihC41

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, linkteki/başlıktaki ürünü almayı düşünüyorum. Razer Barracuda Pro, Razer Viper V2 Pro ve Gigantus V2 Medium aldım. Sonuncuyu bununla tamamlayayım diyorum. Performans olarak aşırı fark yaratacak bir alternatif yoksa bu fiyatlarda yarın gidip alacağım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Gereksiz pahalı.
Sipariş edebilirseniz güzeldir.
Bu klavye, attığımın alternatifi değil. Bir de sesli tuş istemiyorum. Red Switch gibi sessiz olanlar tercihimdir.

Aldım ve iade ettim. Tavsiye etmiyorum. ASUS ROG azoth aldım. %100 tavsiye ediyorum. Numpad'den vazgeçtim ama pişman değilim. Sürekli hesap yapan birisi değilseniz öyle çok fazla da ihtiyacınız olmuyor zaten.

Beğenmediğiniz ve tavsiye etmediğiniz kısımlar nedir sipariş verdim ben de yolda şu an, ASUS'ın ne artısı oldu?

Aldım ve iade ettim. Tavsiye etmiyorum. ASUS ROG azoth aldım. %100 tavsiye ediyorum. Numpad'den vazgeçtim ama pişman değilim. Sürekli hesap yapan birisi değilseniz öyle çok fazla da ihtiyacınız olmuyor zaten.

Ben özellikle Low profile oluşu için alacağım acaba siz o kısmı beğenmemiş olabilir misiniz?

Beğenmediğiniz ve tavsiye etmediğiniz kısımlar nedir sipariş verdim ben de yolda şu an, ASUS'ın ne artısı oldu?

Ben özellikle Low profile oluşu için alacağım acaba siz o kısmı beğenmemiş olabilir misiniz?
Valla ben de araştırıp almıştım ama sürekli yazılımsal sorun yaşadım. En büyük iade etme sebebim bu ama bundan sonra da razer'dan mouse harici hiçbir şey almam. Low profile olması iade etmemde bir sebep değildi. Yaşadığım bağlantı sorunları nedeniyle iade ettim ve internette gördüğüm kadarıyla bunu yaşayan başka insanlar da var. Razer set olması amacıyla kulaklık+mouse+mousepad+klavye şeklinde almıştım. Açıkçası bağlantı konusunda aşırı sorunluydu ve geri gönderdim. Belki siz yaşamazsınız, belki de bana denk gelmiştir bilemiyorum tabi ama eğer kafanızda soru işareti olursa direkt geri göndermenizi tavsiye ederim. Zaten deneme hakkınız olduğu için sorun yok ama Asus Rog Azoth gerçekten müthiş klavye. Zaten biraz araştırsanız anlarsınız. İlk geldiğinde %100 şarjla düşük kullanımda 1.5 ay falan gitti şarjı klavyenin :D

Vallahi ben de araştırıp almıştım ama sürekli yazılımsal sorun yaşadım. En büyük iade etme sebebim bu ama bundan sonra da Razer'dan mouse harici hiçbir şey almam. Low profile olması iade etmemde bir sebep değildi. Yaşadığım bağlantı sorunları nedeniyle iade ettim ve internette gördüğüm kadarıyla bunu yaşayan başka insanlar da var. Razer set olması amacıyla kulaklık+mouse+mouse pad+klavye şeklinde almıştım. Açıkçası bağlantı konusunda aşırı sorunluydu ve geri gönderdim. Belki siz yaşamazsınız, belki de bana denk gelmiştir bilemiyorum tabii ama eğer kafanızda soru işareti olursa direkt geri göndermenizi tavsiye ederim. Zaten deneme hakkınız olduğu için sorun yok ama ASUS ROG azoth gerçekten müthiş klavye. Zaten biraz araştırsanız anlarsınız. İlk geldiğinde %100 şarjla düşük kullanımda 1.5 ay falan gitti şarjı klavyenin :D

Kablolu model aldım ben hocam zaten kablosuz sevmiyorum tek sorun o muydu yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı