Razer hammerhead nasıldır?

Vasir

Decapat
Daha fazla  
A101 de satıldığını gördüm güvenilir mi?
Satın alacağım fakat mikrofonu nasıl veya var mı?
Bilgisayarda Bluetooth aparatı takarak kullanabilir miyim?
Kulaklık hakkında videolar izledim. Hep kutu açılımı vardı.

Mikrofonu var. YouTube'da mikrofon testiyle alakalı videolar bulunuyor, onları izleyebilirsiniz. Bu arada, "A101 güvenilir mi" diye mi sordunuz yoksa bana mı öyle geldi?

Bluetooth desteği var, mikrofonu var, ürünü alabilirsiniz kullanmadım ama kullanan ve tavsiye edenleri biliyorum ayrıca kullandığım tüm Razer ürünlerinden memnun kaldım.

Mikrofonu var. YouTube'da mikrofon testiyle alakalı videolar bulunuyor, onları izleyebilirsiniz. Bu arada, "A101 güvenilir mi" diye mi sordunuz yoksa bana mı öyle geldi?
ürün hasarlı vb. gelebilir diye yoksa ürünün içinde salatalık çıkarıcaklar diye değil :D

Ürün hasarlı vb. gelebilir diye yoksa ürünün içinde salatalık çıkaracaklar diye değil :D
Fişi saklayın, ürünü isterseniz mağazada gözleri önünde deneyin. Sorun çıkarsa fişi gösterip, kutu içeriği tam bir şekilde iade edebilirsiniz zaten, kabul etmek ZORUNDALAR.

Razer genel olarak iyi bir marka alınabilir.
Bluetooth desteği var, mikrofonu var, ürünü alabilirsiniz kullanmadım ama kullanan ve tavsiye edenleri biliyorum ayrıca kullandığım tüm Razer ürünlerinden memnun kaldım.
kulaklık telefon için yapılmış gibi ama masaüstü bilgisayarda bir sorunla karşılaşmam değil mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı