Razer Hammerhead Pro ısınma sonrası ses azalma sorunu

Fatih Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım Zalman Z3 plus kasamın arka jaklarına takıyordum her zaman. Bir sorunda olmamıştı. Sonra ön jakları anakarta bağlı olmadığını gördüm düzgün bir şekilde bağladım. Deneme amaçlı s3 neo cm5.1.1 yüklü cihazımı ön jaktan bilgisayara bağlamaya çalıştım ancak ilk denememde telefon resetlendi. Bir kaç kez daha denedim aynısı oldu. Annemin Galaxy A3 model telefonu ile denedim. Onda da güç az gibi uyarı verdi Windows 10 ve telefon şarj dahi olmadı. Sonra Hammerhead pro kulaklığımı yine ön jaktan taktım. Cs:go oynuyorum arkadaşlarımla ve rahat 2-3 saat oynadım. Canım sıkıldı ve sadece mikrofon jakı takılıyken 2 saat civarı bilgisayar açık konumdaydı. Sonra tekrar geçtim başınaki kulaklık ısınmışki ne ısınmış. Rahat 50 derece vardır. Bir yanık kokusu vardı hafiften. Ancak diğer tarafta yoktu. Kulaklığımıda 3 kuruş 5 kuruş kenara ata ata zar zor aldım. Şimdi ne yapabilirim? Kulaklık tamiri oluyor mu? Allah rızası için yardım edin bir daha kulaklık almam çok zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir PC ile deneyiniz. Eğer orada sorun yoksa kasanızın ön jaklarını bir daha kullanmanızı tavsiye etmem. Sonra PC'nizin ses ayarlarını, varsa ses yazılımını kontrol ediniz. Olmadı, garantiye gönderiniz.

Anakarttan gelen dengesiz voltaj buna sebep olmuş olabilir. Veya kulaklıkta oluşan bir sorun buna sebep olmuş olabilir.

Az önce çok değil 1 dakika önce yine aynı durumla karşılaştım. Yine aynı kulaklıktı ve bu sefer elimi deydiremiyecek kadar sıcaktı neredeyse. Korkmaya başladım. Yok mu sebebini çözümünü bilen?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı