Razer Hammerhead True Wireless Kulaklık alınır mı?

MorgothBauglir

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar,
Geçmişte Razer Kraken Chroma 7.1 kullanan ve çok memnun kalan bir oyuncuyum. Ancak hem Razer'ı kullandığım son dönemde hem de daha sonrasında abime aldığımız ve deneme fırsatım bulduğum SteelSeries Artics 3 kulaklıkları kafamın üst kısmına inanılmaz baskı uyguluyormuş gibi hissediyordum ve hiç rahat bir kullanım vaad etmiyorlardı.
Laptop ve Android telefon kullanıyorum. Şu anda kullandığım kulaklık telefonum ile birlikte gelen AKG marka bir kablolu kulaklık. Aslında ses kalitesi fena değil ancak dizüstü bilgisayara bağladığımda mikrofondan yana çok sıkıntı çektiriyor. Ben de son zamanda elime geçen bir miktar para ile yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Kafamı ağrıtacağını düşündüğüm için hiçbir kafa bantlı kulaklığı tercih edeceğimi sanmıyorum.
Başlıkta belirtmiş olduğum kulaklığı (an itibari ile 860 TL) alarak hem laptop hem de Android telefonumda kullanmayı planlıyorum. Bu kulaklığı deneyimleme fırsatı olmuş birileri var mı acaba? Ya da başka önerileriniz varsa açığım.

Kablolusunu oyunda denemiştim. Sesleri gayet iyi ve temizdi. Müzik dinlememiştim ama herhalde yine iyidir. Wireless büyük ihtimalle daha kötü ses kalitesi vardır ve fiyatına değmezler bence. MH751/752 öneririm, fiyatına daha değer. Denediğiniz kulaklıktan kesinlike daha rahat ve daha iyi ses verecektir. Anakartınızın ses yongası nedir? ALC8XX ise MH752 al.

Geri
Yukarı