Razer Kaira Pro alınır mı?

Snowsat

Hectopat
PC ve telefonda kullanmak için almayı düşünüyorum. Sizce Razer kaira Pro alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer FPS oyunları oynuyorsanız veya günlük kullanım için ise Logitech G G733 uygundur kendimde kullanıyorum Razer'de fena marka değil ama kesinlikle F/P kulaklık değil.

Razer kaira Pro çok az bilinen bir kulaklık ondan dolayı sordum yoksa genel olarak Razer kulaklık alınır mı diye sormadım şu an ASUS ROG GO 2.4 var oda fena değil ama değiştirmek istiyorum G733 de mikrofonu kötü diyorlar aynı şekilde G PRO nunda öyleymiş vallahi kararsız kaldım.

Razer kaira Pro çok az bilinen bir kulaklık ondan dolayı sordum yoksa genel olarak Razer kulaklık alınır mı diye sormadım şu an ASUS ROG GO 2.4 var oda fena değil ama değiştirmek istiyorum G733 de mikrofonu kötü diyorlar aynı şekilde G PRO nunda öyleymiş vallahi kararsız kaldım.
G733 iyidir ses kalitesi , 7.1 görünüş olsun muazzam, şarj süresi fena değil. Tek ekşisi biraz daha az sese sahip olması oda neredeyse herkese yeter.

razer iyi güzel hoşta yazılımsal olarak skıntılı bir donanım. Bir ara thx sorunu vardı yazılımdan kaynaklı kullanamıyorduk şimdide çoğu kişide oyun oynarken masaüstüne atıyor razer yazılımı.

razer iyi güzel hoşta yazılımsal olarak skıntılı bir donanım. Bir ara thx sorunu vardı yazılımdan kaynaklı kullanamıyorduk şimdide çoğu kişide oyun oynarken masaüstüne atıyor razer yazılımı.
Razer ne kadar mouseta iyi olsada kulaklıkta değil. Aynı kulaklığın pembesini yada R6 versiyonunu çıkarıp 2000 TL'ye daha fazla satıyorlar kulaklıkta Barracuda serisi hariç . Razer'ı uzun süreden beri kullanmama rağmen 1 kere bile THX'ten faydalandığımı hatırlamıyorum. Logitechin dengi marka değil maalesefki.
Ben HyperX Cloud 2'den ROG STRIX GO ya geçtim bununda sesi az geliyor Cloud 2'ye göre G733 de öyle midir acaba.
Asus rog strix GO'nun max ses düzeyi gayet fazla bence siz bişeeri yanlış ayarladınız . Eğer korkuyorsanız Logitech G pro X'te bakabilirsiniz G733 yerine.

Razer ne kadar mouseta iyi olsada kulaklıkta değil. Aynı kulaklığın pembesini yada R6 versiyonunu çıkarıp 2000 TL'ye daha fazla satıyorlar kulaklıkta Barracuda serisi hariç . Razer'ı uzun süreden beri kullanmama rağmen 1 kere bile THX'ten faydalandığımı hatırlamıyorum. Logitechin dengi marka değil maalesefki.

Asus rog strix GO'nun max ses düzeyi gayet fazla bence siz bişeeri yanlış ayarladınız . Eğer korkuyorsanız Logitech G pro X'te bakabilirsiniz G733 yerine.

Yani bende aylar sonra aldığıma pişman oldum çünkü kaliteli bir ekipman alıyorsunuz fakat yazılım boyutunda ilginç sorunlar yaşıyorsunuz. Equlaizer ayarları işlemiyordu bir ara hallettiler ama böyle büyük bir firmanın böyle saçma hatalarını yaşamanın hiçbir anlamı yok malesef. Ben tekrar set alıcağımda razerdan uzak duracağım

Geri
Yukarı