Razer Kraken Console kullanılır mı?

Ben Valorant ve CS oynayacağım 7.1 özelliği nasıl? Son olarak boyunuz, kionuz nasıl? Kafa büyükse sorun yaratır demişsiniz onun için merak ettim.

Kafam normal-büyük arası boyutta açılma mesafesi normal ama bana olan kulaklık başkasına da olur diye düşünüyorum boyum 175.
7.1 kullanmıyorum kullanmanızı da önermem sanal çünkü. Ses kasma konusunda güzel yani pişman etmez ucuza bulunursa alınır eğer ayni fiyatta ise BlackShark V2 X alın daha iyi, hem hafif hem tasarım olarak daha iyi, hem daha yeni donanım kullanıyor.

Son düzenleme:
Kraken Console Edition 2 yıldır kullanıyorum hocam başka kulaklığa geçmedim, güzel kulaklık.

Tek sıkıntısı biraz ağır ilk kullandığımda kafamın üst kısmında ağrı yapıyordu şu an yapmıyor, çok uzun süre çıkarmadan takarsanız bir miktar baş ağrısı yapabilir onun dışında bir sıkıntısı yok bende şu an ağrı da yapmıyor uzun süre taktığımda alıştım yani. Razer Kraken 2019 ile birebir aynı ürün, bir tek rengi PS4 mavisi ve siyah renkte başka bir farklı yok. Bazısının içinden 7.1 yazılım kodu çıkmayabiliyor benimkinde çıktı, eğer çıkmaz ise Razer desteğe yazınca kendileri kodu veriyorlar. Bir de unutmadan geçeyim bana son ayarda oluyor kulaklık kafası çok büyük olan biri kullanamayabilir.

Ses kasmak için güzel kulaklık, ses kalitesi de güzel.

Ben Valorant ve CS oynayacağım 7.1 özelliği nasıl? Son olarak boyunuz, kionuz nasıl? Kafa büyükse sorun yaratır demişsiniz onun için merak ettim.

Kraken Console Edition 2 yıldır kullanıyorum hocam başka kulaklığa geçmedim, güzel kulaklık.

Tek sıkıntısı biraz ağır ilk kullandığımda kafamın üst kısmında ağrı yapıyordu şu an yapmıyor, çok uzun süre çıkarmadan takarsanız bir miktar baş ağrısı yapabilir onun dışında bir sıkıntısı yok bende şu an ağrı da yapmıyor uzun süre taktığımda alıştım yani. Razer Kraken 2019 ile birebir aynı ürün, bir tek rengi PS4 mavisi ve siyah renkte başka bir farklı yok. Bazısının içinden 7.1 yazılım kodu çıkmayabiliyor benimkinde çıktı, eğer çıkmaz ise Razer desteğe yazınca kendileri kodu veriyorlar. Bir de unutmadan geçeyim bana son ayarda oluyor kulaklık kafası çok büyük olan biri kullanamayabilir.

Ses kasmak için güzel kulaklık, ses kalitesi de güzel.

Ayrıca 2. el ürünler hakkında bilgilisiniz sanırım benim de sormak istediğim şeyler var. DC nickim ahmetakdeniz.

Kafam normal-büyük arası boyutta açılma mesafesi normal ama bana olan kulaklık başkasına da olur diye düşünüyorum boyum 175.
7.1 kullanmıyorum kullanmanızı da önermem sanal çünkü. Ses kasma konusunda güzel yani pişman etmez ucuza bulunursa alınır eğer ayni fiyatta ise BlackShark V2 X alın daha iyi, hem hafif hem tasarım olarak daha iyi, hem daha yeni.

İkinci elde yakınlar fiyat anlamında bazı v2X'ler daha pahalı ama Kraken modelinin örgü kablolu olması hoşuna gidiyor. Bazı v2X ilanlarında kablosu hasar gördüğünü söylemişler. Acaba ses kalitesi anlamında o kadar fark var mıdır? İkisini de deneyimleme şansınız oldu mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı