Razer Kraken Tournament Edition nasıldır?

Bütçe
1500

Zerefx

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10300h, GTX 1650TI, 8GB Ram, 512 GB SSD, 17.3 Ekran, Asus TUF F17 706LI hx-200
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Bu kulaklık alınır mı? Veya başka önerileriniz var mı?

Belirttiğin bütçeye alınmaz.
kraken v3 bütçeyi aşıyor. Aslında bundan önce HyperX Cloud 2 almayı düşünüyordum. 7.1 özelliği kötü falan denmiş birçok yerde. HyperX Alpha'yı da önermeyen çok kişi vardı. Ya Alpha S ya da Cloud 2 alın deniliyor. Ne düşünüyorsunuz ?

V3'ün TE'dan farkı nedir ki?

Arkadaşın V3 önerisi bütçenizi aşmıyor olması gerek.

kraken v3 bütçeyi aşıyor. Aslında bundan önce HyperX Cloud 2 almayı düşünüyordum. 7.1 özelliği kötü falan denmiş birçok yerde. HyperX Alpha'yı da önermeyen çok kişi vardı. Ya Alpha S ya da Cloud 2 alın deniliyor. Ne düşünüyorsunuz ?

V3'ün TE'dan farkı nedir ki?
V3 bu yıl çıktı ve çok daha kaliteli bir ses profiline sahip. TE pek iyi değil. 2018'de çıktı ayrıca TE.

Arkadaşın V3 önerisi bütçenizi aşmıyor olması gerek.

V3 bu yıl çıktı ve çok daha kaliteli bir ses profiline sahip. Te pek iyi değil. 2018'de çıktı ayrıca te.

V3 mü Cloud 2 mi peki? V3'ün yeni olmasının dışında artıları neler?

V3'te suni deri kullanılmış. +1.5 yıldan sonra soyulmaya başlayacaktır. Pedlerini değiştirebiliyor muyuz?
Edit: İç tarafı kumaş, gözüken tarafı deri yapılmış ilk kez gördüm böyle bir özellik. Güzelmiş.

Rica etsem bu konuyu biraz daha açabilir misiniz? Ne konularda Cloud 2'yi geçiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı