Razer Kraken Tournament Edition vs Razer Blackshark X v2

G433 mü en rahat, onu mu alayım?
Yok hayır üretimi var mı bilmiyorum ama kesinlikle vereceğiniz paraya değmez günümüzde. Zamanında çok iyi bir indirimle almıştım ben.
Ben Logitechin kulaklıklarınin ses kalitesini razer kadar iyi bulmuyorum. Evet gerçekten rahat Logitech ama ses kalitesi emsal fiyatlardaki razerlardan kötü bence. Yine şahsi görüşüm.
Bu sebepyen dolayı Razer Kraken TE'nin ses kartıyla beraber kullanıyorum. Çok küçük nüanslarda farklılıklar var ama kabul edilebilir bir düzeyde.

V2 modeli telli olduğundan yanlardan fazla baskı yapıyor onu da kullanmadığınız zamanlarda kasaya ya da kutusuna filan koyarak zamanla gevşetebilirsiniz. V2X daha dengeli sese sahip te modeline göre zannımca.

Merhaba kablolu V2 elinizdeyse bir şey soracağım soldaki yeri en düşüğe çekip Windows sesini 30 yaparak tıkladığımda duymuyorum sesi sizde de bu kadar az mı kablodan dolayı yenisini verdiler ses kalitesi düşük ve az gibi geldi öncekine göre.

En düşüğe alınca kulaklıktan hiç ses duymuyorum normaldir diye tahmin ediyorum. Önceki modelden kastınız nedir bilmiyorum. Kablosu zaten direkt kulaklığa bağlı, tak çıkar değil.

Son düzenleme:
En düşüğe alınca kulaklıktan hiç ses duymuyorum normaldir diye tahmin ediyorum. Önceki modelden kastınız nedir bilmiyorum. Kablosu zaten direkt kulaklığa bağlı, tak çıkar değil.

Şimdi tekrar kulaklık alma şansınız olsa bu fiyatlara V2 alır mıydınız yoksa başka modele mi yönelirdiniz hocam?

Şimdi tekrar kulaklık alma şansınız olsa bu fiyatlara V2 alır mıydınız yoksa başka modele mi yönelirdiniz hocam?
V2 ve V2 PRO kullandım. V2 benim beğendiğim bir kulaklık oldu, sesi oldukça nötr doğal biraz bas ağırlıklı, müziklerde keyif aldım. Yakın zamanda 1.000 lira altı görmüştüm, zam gelmiş olabilir, tüm siteleri takip edin ek olarak mutlaka iade kabul eden yerden almaya çalışın. Başkası tizli dedi garip geldi. Herkesin kulak duyumu farklı. Alternatif olarak Alpha S modeli olabilir.

V2 ve V2 Pro kullandım. V2 benim beğendiğim bir kulaklık oldu, sesi oldukça nötr doğal biraz bas ağırlıklı, müziklerde keyif aldım. Yakın zamanda 1.000 lira altı görmüştüm, zam gelmiş olabilir, tüm siteleri takip edin ek olarak mutlaka iade kabul eden yerden almaya çalışın. Başkası tizli dedi garip geldi. Herkesin kulak duyumu farklı. Alternatif olarak Alpha S modeli olabilir.

Benim kulaklarım küçük ve genel olarak kulaklıklarda ağrı çekiyorum SteelSeries Arctic 3 kullanıyordum, büyük geliyordu ama rahattı. 1000 lira bandına çıkarsam başka ürün yok mudur? Bu Alpha S eski sanırım?

Kraken tournament sahibiyim. Geçen sene ekim ayında 480tl ye aldım o zaman için ciddi bir şekilde aldığım fiyata değdi hissi uyandırdı. Suanki fiyatlar diğer rakiplerine göre nasil bilemem ama gerek pedlerindeki sivi soğutma olsun gerek ses kartı olsun gerek verdigi destekler olsun kesinlikle üzmüyor. Fiyat konusunuda bir arkadaş cevaplarsa ve mantıklı duruyorsa alınabilir.
Ve ağırlık konusunda benim saçlarım vs kabarık olduğu için agir ve sıkan bir kulaklık ariyordum tam istediğim ürünü almışım.
Şimdi ağır dedim ama bas ağrıtmıyor haberiniz olsun( astigmat miyop 2derece benim ağrımıyorsa muhtemelen sizinde ağrımaz).

Benim kulaklarım küçük ve genel olarak kulaklıklarda ağrı çekiyorum SteelSeries Arctic 3 kullanıyordum, büyük geliyordu ama rahattı. 1000 lira bandına çıkarsam başka ürün yok mudur? Bu Alpha S eski sanırım?
Cloud 2 eski olan, Hyperx serisine göre Alpha S yeni model. Bu civarıda bütçelerde V2, Cloud 2 olabilir Alpha S bir tık pahalanmış belki indirimde alınabilir. V2 hafif 260 gram. Ancak kutudan çıktığında yanlardan baskı yapıyor o da kutusuna yada kasasına koyarak zamanla gevşetince ağrı yapmıyor. Üstten kesinlikle ağrı yapmıyor zaten üstten baya süngerli bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı