Razer Kraken Ultimate alınır mı?

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar faremden çok memnun olduğum için ( Razer Mamba Elite ) ve aynı marka set dizmek istediğim için kulaklık olarak da Razer bakmak istedim. Fiyatı 1200 TL ve kablolu bir kulaklık fakat performansı nasıl? Cloud 2'den vs. daha iyi midir?

Kulaklık ülkemizde pahalı galiba artık getirmiyorlar. Amazon yurtdışında 65 dolara kadar indirime gitmiş bir kulaklıktır şuan ki fiyatı pahalı. Blackshark V2 modeli var daha hafif bir model bence ona bakın derim. V2 ve Cloud 2 arasında pek fark olmadığını söylüyor kendisi. Ancak V2 müzik kalitesi daha iyidir kesin olarak.
İtopyadan almıştım zamanında indirimle. Oyun dışında ses kalitesi gayet güzel. Özellikle müziklerde bence gayet başarılı. Baslar, midler ve tizler oyun kulaklığına göre gayet dengeli ve güzel. Tek sevmediğim özelliği 7.1 açınca Discord sohbetindeki sesler de 7.1 oluyor. Derinden geliyor yani. Ama 7.1'i de aşırı başarılı bence. Yazılım üstünden istediğiniz ayarları yapabiliyorsunuz. Mikrofonu çok kaliteli ve sesinizi net algılıyor. Ama yakınınızda biri konuşuyorsa o sesleri de alıyor. Frekansa göre ses alıyor sanırım emin değilim ama yanımda çalışan vantilatörün sesini mikrofon algılamıyor. Hyper X Cloud 2'de deneyimleme fırsatım oldu. Çok rahat bir kulaklık ama bu kulaklığında ondan aşağı kalır bir yanı yok. Kumaş pedleri gayet güzel kafanızı çok terletmiyor ve kulaklık yapısı gereği kafanızı fazla sıkmıyor. Zaten çok da hafif bir kulaklık. Razer Kraken TE'den geçtim bu kulaklığa ve ilk zamanlar kablosu olmasa kafamda olup olmadığını anlayamazdım. Kulaklığın metal kısmı biraz ince dikkatli kullanmanızda yarar var. Biraz narin bir kulaklık. Kendimce artı ve eksilerini yazmaya çalıştım umarım yararlı olmuştur.

Kulaklık ülkemizde pahalı galiba artık getirmiyorlar. Amazon yurtdışında 65 dolara kadar indirime gitmiş bir kulaklıktır şuan ki fiyatı pahalı. Blackshark V2 modeli var daha hafif bir model bence ona bakın derim. V2 ve Cloud 2 arasında pek fark olmadığını söylüyor kendisi. Ancak V2 müzik kalitesi daha iyidir kesin olarak.
Ben hafiflik açısından karşılaştırdım Cloud 2 ile. Onun dışında kesinlikle ses kalitesi olarak tabi ki de daha iyi. Cloud 2 alacaktım neredeyse ama iyi ki bunu almışım. Sadece narin bir kulaklık dikkatli kullanmak gerekiyor. Kulaklığın metal kısımlarını çok güç uygulamadan bükebileceğiniz kadar narin.

Ben hafiflik açısından karşılaştırdım Cloud 2 ile. Onun dışında kesinlikle ses kalitesi olarak tabi ki de daha iyi. Cloud 2 alacaktım neredeyse ama iyi ki bunu almışım. Sadece narin bir kulaklık dikkatli kullanmak gerekiyor. Kulaklığın metal kısımlarını çok güç uygulamadan bükebileceğiniz kadar narin.
Sizce corsair void elite wireless nasıldır? Almışken kablosuz alayım diyorum da.

Sizce corsair void elite wireless nasıldır? Almışken kablosuz alayım diyorum da.
Hiç deneyimlemedim ama arkadaşım Void Elite RGB kablolu modelini kullanıyor. Gayet memnun olduğunu söylemişti. Wireless olunca işler biraz değişir sanırım bilmiyorum ama benim o kadar bütçem olsaydı ben kesinlikle kablosuz alırdım.

Geri
Yukarı