Razer Kraken Usb vs Steelseries 9H Usb

Yusuf Yıldız

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Razer Kraken USB eski model ürün. Chroma ile aynı değil. 9H çok iyi bir indirim almış durumda. Alacaksanız kaçırmayın derim.

Bende Razer Kraken 7.1 chroma var fakat kulaklık ile aram hiç iyi değil. Bu kulaklığı almadan önce kapalı kulaklığa alışkın olmadığımdan şuanda sıkıntı çekiyorum. Kulaklık kafaya biraz baskı yapıyor ve kapalı kulaklık olduğu için 60 dk kullanıp 5-10 dk kulaklarımı dinlendiriyorum. Kulaklık sesi ve mikrofonu ile oyunlarda çok iyi performans veriyor. Fakat müzik dinleyecek iseniz bu kulaklıkla olmaz.
Razer Kraken 7.1 Chroma Kulaklık | 387,00TL - D&R : Oyun-Konsol

Razer in kendi ses kartı var ve razer çok iyi bir marka özellikle oyunlar için olan ürünlerinde. Haricinde bende Razer Adaro var. Sırf müzik dinlemelik almıştım. Ve ses kartı olmadan dahi kendi başın şaheser diyebilirim. Onun yanında steelseries olarak seçtiğinde tam olarak ses kartı var mı bilmiyorum ama eğerki yoksa direk tercihin razer olmalı. Ben kendi açımdan Razer'i seçerdim.

@Estellian Çok kaliteli bir ses kartı var 9H'nin ve surround özelliği var. Aynı zamanda Kraken 32mm sürücüleri var ve çok düşük bir değer çünkü eski bir model 9H ise üst düzey bir ürün.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı