Razer Mamba Tournament Edition vs Bloody V7

Barış Keskin

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni ekipman alacağım. Fare olarak FPS oyunları Wolfteam gibi oyunları oynamak istiyorum.

Razer Mamba Tournament Edition fareyi almayı düşünüyorum veya bloody v7 hangisini almalıyım? Bir de Razer Goliathus Small CONTROL Soft Gaming Mouse Mat - Mouse Pad -
almayı düşünüyorum.
Son olarak oyunlarda ses kasmak için ve mikrofon için Razer kraken 7.1 chroma almayı düşünüyorum sizce nasıl?
Bunları amazondan almayı düşünüyorum şunu şunla değiştir diyebilirsiniz. Bütçe yükselebilir bide amazon ilk deneyim im olacak güvenli midir Türkiye ye hangi kargo şirketi getiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse ve olarak bütçen varsa razer, steelseries , zowie al. Mousepad olarak bence small yerine en az medium al daha rahat edersin. Amazondan bende yakın zamanda ürün aldım yurtiçi kargo getirdi.

Kraken 7.1 chroma kullanıyorum öneririm ses kalitesi çok iyi mikrofonuda öyle mouse olarak Bu karşılaştırmada Razer'dan yanayım fakat steelseries'e de baka bilirsiniz iyi forumlar .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı